Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok....

Nagyon magányos vagyok. Esténként előjönnek a félelmeim. Szorongok, nem tudok elaludni, aggódom és félek... Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Vedd sorra a félelmeidet egyesével. Találd meg a megoldást rájuk, amivel hatástalanítani tudod őket. A magányodon meg gondolom barátok, a családod, esetleg egy társ tudna segíteni.


29/F

2022. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz nagyon. Barátokkal legyél többet, ha pedig nincsenek, akkor ismerkedj, haverkodj. Nagyon sokat számít hogy tudsz másokkal beszélni napi szinten.


A félelmeidet pedig apránként le tudod győzni, ha kell szakember segítségével.

2022. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológus, súlyos esetben pszichiáter. Nem egyedül fogod legyőzni, a vakbeledet se magadnak veszed ki. Mindenesetre a félelmeid alaptalanok, semmi racionalitás nincs bennük. És a szüleid neveltek ilyenre. Soha nem mondták, hogy jó vagy.
2022. ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan :)
2022. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hgwell ***** válasza:
0%

Ti mind pszichologust meg pszichiatert ajanlgattok.Mineeek??!!!

Ő egy kedves személy aki kuporog ejjel egyedul.

Basszus! Írj már ide , mennyi idös vagy, nő vagy férfi vagy és melyik megye!

35F Bacs Kiskun

En is így érzek mert nincs akit szeressek, pedig mindenem adott és jó vagyok bőrömben de akkor sem jön kötszer a sebemre.

2022. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!