Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki lelkileg mélyponton van,...

Aki lelkileg mélyponton van, segítségre van szüksége, de nincs senkije, annak tényleg csak a lelkisegély szolgálat, meg a különféle szakemberek maradnak?

Figyelt kérdés
Tényleg nem várható el a senkitől, hogy önzetlenül akárcsak meghallgassa?
2022. aug. 29. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem várható el. Ilyesmit nem szabad elvárni a másiktól. Biztos van aki megteszi és önzetlenül segítene neked, ha tudna. De a legtöbb esetben szerintem elég kevesen tudnának segíteni, bár nekem is ismerős azaz érzés amikor már lehet az is jól esne sokszor, ha valaki meghallgatna.


Egyébként ilyen esetben barátaidhoz vagy bizalmasaidhoz esetleg testvérhez, szüleidhez nem tudsz fordulni?

2022. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok, mert nincs senkim.
2022. aug. 29. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Te már megint az a kérdező vagy aki ingyen pszichológust és életvezetési tanácsadót szeretne?
2022. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen meghallgatlak, ha nincs senkid. Önzetlenül, de azt nem ígérhetem, hogy tudok értelmes tanáccsal szolgálni vagy érdemben segíteni.
2022. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy önmaga.

A mai emberk már képtelen az empátiára.

2022. aug. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
En is meghallgatlak.
2022. aug. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen meghallgatlak. Nekem sincs senkim,akivel beszélhetnék.
2022. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt olyan álmom, amiben egy pszichológus jelent meg, és iszonyatosan jó terápiát lenyomott. És tényleg sokat segített. Ismertem a pszichológust, majd ha találkozom vele, megköszönöm neki, hogy megjelent az álmomban, és adott egy potyaterápiát. :D
2022. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez az oldal

Itt emberekkel tudsz kommunikálni

Én sem azért használom hogy megoldást találjak a nyomorult életemre hanem hogy enyhítsem a magányom

Az hogy itt kapsz választ segít valamennyire

2022. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 ne legyenek illúzióid, ez az oldal baromira nem azért van, hogy az emberek megoldást találjanak a problémáikra, hanem hogy a tulaj jól megszedje magát. Neki édesmindegy, hogy a politikai rovatban megy egy felesleges vérre menő veszekedés, vagy ugratás megy a másikban, esetleg okoskodás a harmadikban, akármilyen nagy baromságot mondanak, neki a pénz a fontos.


Hogy te mire használod, és arra valóban megfelel, vagy csupán egy illúzió, az már egy másik kérdés, és a te dolgod. (Ill. mindenkinek az egyéni dolga.)

2022. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!