Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félénk, introvertált emberek,...

Félénk, introvertált emberek, ti hogyan tettetek szert barátokra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a félénk és az introvertált nem ugyanaz, mielőtt valaki megmondaná.

2022. szept. 20. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. :D
2022. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy
2022. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
41%
Az introvertált embereknek vannak barátaik. Legalábbis nekem van. Haverjaim nincsenek, akikkel "csak úgy" lógok, illetve nem voltak fiatal koromban sem.
2022. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
#3 Mondjuk a kérdés az rohadtul nem ez volt, de ne zavarjon :D
2022. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben hármas, akkor válaszolj a kérdésre is kérlek.
2022. szept. 20. 09:31
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Táborokban, közösségi szolgálaton, iskolai programokon. Ha látod hogy valaki egyedül van nyugodtan menj oda és beszélgess vele. Akármiről, ami az eszedbe jut (normális kereteken belül). Gondolj arra, hogy ők is ugyanannyira meg vannak szeppenve, mint te :) Nekem így lett az összes barátom, vagy én mentem oda hozzájuk vagy ők hozzám. Érdemes a testbeszédet és magát a beszédstílust is tanulni,aztán tükör előtt gyakorolni, hogy ha odamész valakihez, akkor barátságos hatást kelts, és ne úgy szólítsd meg, hogy remeg a hangod (been there done that :') Sok sikert és ne add fel!
2022. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy.
2022. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Sosem voltak barátaim.
2022. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

A változatosság kedvéért: sehogy. :D

Illetve de, anno online roleplay játékokat játszottunk, ott ismertem meg egy közeli haveromat, illetve egy közös hobbink miatt egy másikat. De ennyi, ezek évekkel ezelőtt történtek, a helyzet azóta változatlan, azt leszámítva, hogy az érdeklődésünk egyre lankad egymás iránt.

2022. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Az introvertáltaknak állítólag úgy lesznek barátaik, hogy egy extrovertált örökbefogadja őket... :D
2022. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!