Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » (Volt?) Haverom már egyre...

(Volt?) Haverom már egyre kevésbé tartja velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Először szeretném tisztázni nem meleg kérdés meg transz meg a fing tudja mi. Normális kérdés.


A "baj" az, hogy egyre kevesebbet talizunk, haverkodun, sörözünk, buli meg dumálunk mélyebb dolgokról nem azért mert nincs téma hanem mert szimplán egyre elfoglaltabb.


Lett egy csaja, akiről annyit tudok hogy úgy szexel mint az állat azt mondta, vele jár bulizni, van egy lakásuk, macskájuk, külföldre mennek, meg ilyenek.


Nekem hiányoznak a régi idők amikor kb. minden héten taliztunk 1 - 3 alkalommal is akár. Kiültunk a partra és ittunk este nyáron a hűvösbe meg ilyenek.


Nem tudom mit tegyek mi van.



2023. júl. 1. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Nyers és reális leszek. Ahogy felnőttök, úgy egyre jobban változtok. Lesz barátnő, feleség, gyerek, akár háziállat, munkahely(ek), új társaságok és még a lista mehet tovább.


Sajnos az élet ilyen, hogy "cserélődnek" a minőségek. Lehet mai napig gondol rád, csak nincs ideje, mert ott van a csaja vagy felesége (nemtom), munkahelyi követelményeket sem ismerem.


Kevés embernek passzol GYAKRAN az élete, hogy a régi szép időket visszahozzák.


Keress valahogy te is más társaságot és próbálj közben vele is foglalkozni, persze ha ez a szándék még fennáll.

2023. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jönnek mennek az életben.
2023. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
MOndjuk totál átlagos történetet írtál le, ugyanis ez szinte mindig így megy, ahogy lesz párja, úgy vele fog jobban foglalkozni, és ez így is van rendjén.
2023. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nincsen rendjén... Mert akinek meg nem lehet párja, az meg így egyedül kell, hogy maradjon. Rá se csesznek
2023. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem a kérdezőt.

Ugyanígy bánt el velem a legjobb barátom, aki szinte már csak a párja seggének az árnyékában tud létezni.

Fél éve futottam össze vele az utcán,egyébként sosincs ideje,egy fél órára sem.Egyáltalán nem evidens,hogy ha párja van valakinek,akkor tojni kell a másikra. Na persze, ha durci van,akkor egyből megtalálják a barátot,mert a kis lelket pátyolgatni kell.

A barát segít,utána le van tojva ismét.

Most nincs párom,de amikor volt, akkor is találkoztam a barátokkal,látogattam nem keveset a keresztfiamat és semmi gond ebből nem volt.

De most se párom, se barátom. És ebbe ugye bele kell nyugodni,mert ez így okés,igaz?

2023. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: teljesen azt írtad le amit én is gondolok.

Nekem is volt (már csak volt mert én nem folytattam tovább), aki ha egyedül volt folyamatosan hívogatott, ide menjünk oda menjünk. Amikor meg párja lett, de csak ha egy menő társaságba is került, máris elkezdett mellőzni. Mindezt olyan szinten, hogy hónapokig nem hallottam róla semmit sem.


Az a baj ennek a párkapcsolatosdinak van egy hihetetlen kultusza, amit a szex irányít. Valamint egy stigma van azokon, akiknek nincsen párjuk.

2023. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és 4-5-6: Ugyanez van nálam is, van egy barátom, régebben 1-2 naponta beszéltünk, online játszottunk stb.. Aztán összehoztam egy csajjal, akivel már összeköltöztek meg minden, azóta alig hallok felőle. Valahol megértem, de mit szépítsük, akkor is rosszul esik...
2023. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!