Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tegyek?

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok ,4 éve vagyok házas ,2 éve derült ki hogy nem biztos hogy lehet gyerekünk mert a férjem meddő.

Nincs testvérem sem,nagymamám a mindenem de már idős ,amikor eljön az idő hogy elveszítem a szüleim is teljesen egyedül fogok maradni se gyerekem se testvérem ,félek hogy nem fogom tudni túltenni magam ezen.



2023. aug. 6. 19:58
 1/9 Kitana. ***** válasza:
63%
Semmi akadálya, hogy legyen gyereked, csak nem a férjed lesz a biológiai apa. Vagy ott az örökbefogadás. Vannak azért lehetőségek, meg kell beszélni.
2023. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

sokszor meddőnek hitt nőknek is lett gyermeke, pl ott van Tóth Gabi, Várkonyi Andrea ő sem hitte, hogy lesz neki, és civilről is tudok, akik nem védekeztek mert orvosilag meddő volt, és csoda történt..

Szóval lehet, most meddő az orvosok szerint, de nem kell ezt szentirásnak venni..

Nekem is mondták, hogy életem végéig gyógyszert kell szednem egy bizonyos tipusú betegségre, és egy jót nevettem, hogy én biztos nem..

Azóta sem szedem hiába mutat tüneteket a véreredmény fizikailag soha nem mutatkoztak a jelei..

Tehát, hiába nyilvánitják orvosilag annak, attól még ha hiszel benne lehet..nem kell tényként elkönyvelni, hogy azt mondták és úgy is lesz ..

érted-e amit irni szeretnék?

2023. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

végül is mindenhol vagy csak nem a jelenben, a jövőről hiszed, hogy mi nem teljesült még, ha majd eljön az idő hogy teszed magad túl, majd ha ott leszel, akkor megtudod..ezen felesleges "agyalni", mert ez az..

ha képes vagy elfogadni, hogy ok most ez van, és mi lehetséges itt még?

nem kell fixálni semmit, hogy akkor most ez kőbe van vésve, rendben?


minden választható!

2023. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Meglehetősen abnormális dolog 25 évesen azon izgatni magad, hogy mi lesz majd 30 év múlva, mikor elveszted a szüleidet. De párod, társad akkor is lesz. Kivéve, ha úgy döntesz, hogy neked annyira fontos, hogy a férjedtől legyen gyereked, mert akkor megteheted, hogy elválsz, és hozzámész egy másik férfihoz. Neked kell tudni, szereted-e a férjedet annyira, hogy a gyerek-kérdést másképp megoldjátok, vagy nem.

A szorongásod miatt évek óta pszichológusra lenne szükséged.

2023. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy abnormális de sokszor elgondolkodtam ezen :(.

Szeretem a férjem biztos ő is de néha ugy érzem hogy őt nem rázta meg ez a dolog vagyis konkrétan néha ugy érzem hogy ha lesz gyerek okê ha nem az sem baj

2023. aug. 6. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát gondolkozz el ezen, ajánlatosan egy pszichológussal, hogy mennyire fontos neked a saját (nem örökbefogadott, ha ez egyáltalán szóba jön, és nem mesterséges megtermékenyítéssel fogant) gyerek. Ne 10-20 év múlva keseregj azon, hogy "mi lett volna, ha", és érezd sikertelennek az életedet, mert ez - a szüleid elvesztésével ellentétben - nagyon is 'itt és most' kérdés, most kell eldöntened a prioritásaidat: gyermek nélküliség//más donortól származó ill. örökbefogadott gyerek//kilépés a saját gyereket nem garantáló kapcsolatból, még addig, amíg biológiailag neked érdemes gyereket vállalnod. Ha így döntesz, a férjed idejét se rabolhatod.
2023. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

A gyerek is csak egy másik személy lesz, aki kirepül. Amíg te magad nem tudod, mint személy elhelyezni a világban, addig felesleges a gyereken aggódni...

Egyébként kismillió megoldás van rá, hogy gyereked legyen, ha a férjednek nem lehet. A nem túl etikustól, a nem túl legálison át a törvényes megoldásig

2023. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Az is benn a pakliban hogy minden további nélkül lehet gyereketek.
2023. aug. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Vállalom neked megcsinálom a gyereket! Jó génekkel rendelkezem,a szexben is nagyon jó vagyok.
febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!