Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez minden esetben így van...

Ez minden esetben így van hogy egy melós vagy egy portás csak beszélget egy csinos lánnyal,de semmi nem fog történni?

Figyelt kérdés
Vannak munkahelyek ahol egyszerre vannak portások,vannak melósok és irodai munkát végző csinos csajok.Kialakulhat valami a beszélgetésből,vagy nem fog tovább menni a kapcsolat mert ott van a jómódú vállalkozó pasi a csajnak?31/F

2023. nov. 22. 13:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Sokáig dolgoztam recepción, de hívd portának.

A férfikollégák közül sokan dugtak irodai dolgozó jócsajokat. Sőt, egy bankban volt egy csávó, aki legalább 5 bankos csajt dugott, pedig nem volt se fiatal, se egy férfiszépség.

A saját lúzerségedet mindig meg lehet indokolni, de te lehetsz milliárdos, akkor is töketlen maradsz, valljuk be.

2023. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Húúú de dobozokban gondolkodsz kérdező... menthetetlen..


Amúgy apám fűtő volt ott, ahol anyám irodai dolgozó. Abból, hogy itt írok, kitalálhatod hogy ment nekik.

2023. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, honnan jön ez, hogy az irodai dolgozó az valami kivételezett társadalmi osztály.
2023. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jó hát az 50 éves duci Mari takarítónőnek már én is tetszettem de a huszonéves irodista csajok közül egyiknek sem.Az is nagy szó,ha köszönnek.Munkaidő végén várja őket a barátjuk a BMW-vel.
2023. nov. 22. 22:44
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
#14 Savanyú a szőlő, mi? Előtted is ott volt/van a lehetőség, hogy továbbtanulj, képezd magad és magasabb egzisztenciára tegyél szert. Ha már pénzzel akarsz csajozni, akkor legalább tegyél azért, hogy a pénz meglegyen hozzá, ne csak a nyáladat csorgasd.
2023. nov. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

#15


A 13-a választ adónak totál igaza van.

Az irodai munkát végző semmivel sem különb pl. a takarítónál.

Ugyanolyan fontos munkát végez mindkettő.

Nálunk az igazgató mindenkit egyformán kezel.

Ő mondta, hogy mindenki munkájára szükség van.

Úgyhogy hagyjuk ezt a dumát, hogy, savanyú a szőlő!

2023. nov. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
#16 Annak, amit írtál, semmi köze ahhoz, hogy a kérdezőnek az irodai csajokra áll a pöcse és irigykedig a pénzes, bmw-s csávókra. Vagy akkor ennyi erővel érje be az 50 éves takarítónénivel, hiszen ő is ugyanolyan fontos munkát végez, mint az irodai csajszi.
2023. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%

#17

Te nagyon brutál rosszindulatú vagy.

2023. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 Miért lennék rosszindulatú? Ez a szituácó áll fenn, amit leírtam. Plusz azt írtam a kérdezőnek, hogy ha nem tetszik neki, hogy ő csóró melósként nem kell a csajoknak, akkor tovább lehet tanulni. Hol van ebben a rosszindulat?
2023. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

#19

Akkor csupaszív vagy és jóindulatú.

2023. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!