Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretet nélkül élni?

Szeretet nélkül élni?

Figyelt kérdés
Huszonévesen sajnos ott vagyok,hogy senkim sincs 1-2 rokon kivételével.A szüleimet korán elvesztettem,a barátok szépen lassan elkoptak mellőlem.Ott tartok,hogy gyakorlatilag egyáltalán nem kapok senkitől sem szeretetet.Párkapcsolatom sosem volt,1-2 közelebbi jó ismerősömmel szoktam csak beszélgetni,de észrevehető,hogy ők sem szívesen teszik.Úgy érzem magam,mint egy kutya,aki mindenkihez menne egy kis szeretetért,de mindenki csak belém rúgna.Más is érez így? Ezzel a magánnyal,így kell leélni fiatalon egy életet,ez lett a normális? 25/N

dec. 16. 19:42
1 2 3
 1/23 Senior Séf ***** válasza:
21%
Nem,ez baromira nem normális, és nem is egészséges. De,hogy őszinte legyek,nehezen tudom elképzelni egy nőről,hogy ne találna valakit maga mellé.
dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

#depresszió

Hát igen.

Sokan vannak így ebben a korosztályban ne aggódj. Barátot nehéz találni egyedülálló felnőttként leszbikusnak néznek.

25-30 jön szép lassan a leépülés, ha úgy érzed szükséged van valakire, barátra vagy kapcsolatra, akkor fejlődön kell, lehet ideje nyitnod az emberek felé.

dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon sokan vannak így rajtad kívül, csak igazából nem látunk bele az emberek életébe 100%-ba. De biztos vagyok benne, hogy egy csomó embernél van olyan érzés, hogy nem érzi, hogy bárki igazán szeretné őt.
dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
#1 egy nőben sokan csak azt látják, hogy csak "arra" jó lesz, szóval nem olyan hihetetlen ez.
dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 ShadowGanxter ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, ha valaki tényleg barátkozni akar veled és több idő után azt veszed észre, hogy lehetne több is, mert tényleg olyan, akkor lépj és ne félj attól, hogy ez a barátság megszűnne. Ha már ezt tisztáztuk, akkor nyugodtan írhattok a kérdezőnek, mert általában az ilyen lányoknál az van, hogy aki barátkozni akar vele, ott később több lesz és csak egy jó barát leszel neki, majd lesz egy másik csávó, aki már a párja lesz. Hogy ezzel az információval megmentettem valakinek az egész életét? Nincs mit...
dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha gondolod írhatsz, szívesen beszélgetek veled. 25 vagyok én is.
dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez pont én vagyok, annyi különbséggel, hogy a szüleim még élnek, csak más gyerekeket szeretnek, úgy értve, hogy mind a ketten az aktuális párjaiktól lévő gyerekeket szeretik, anyukám még lakást is a jelenlegi pasijának a gyerekének vett, én pedig albérletben tengődők 0 eséllyel az önerőre.


A barátaim szép lassan lekoptak, mindenkinek családja lett, barátnője, volt aki külföldre költözött, az online kommunikációt nem igazán lehetett ilyen formában fenttartani, nincsen kivel elmennem helyekre, Messengeren az utolsó ember aki keresett az 2 hónapja volt, idén először levettem a születésnapom Facebookról kíváncsi voltam, hogy ki köszönt meg, senki nem köszöntött meg.


A munkahelyemen beszélek egyedül, mindenki engem tart a mindig pozitív, humoros srácnak, akinek a közelében mindenki boldog lesz, nem is tudom, hogy hogyan, amikor belül szenvedek a magánytól.


De ha Home Officeban dolgozom aznap, és nem keres munka kapcsán senki, és boltba se kell mennem, akkor van, hogy 0 emberrel beszélek aznap, őszintén már nem is tudom milyen érzés boldognak lenni.


Párkapcsolatról meg csak annyit, hogy az elmúlt 1 évben 2 randim volt, az egyikük a randi 10 percében felállt és elment, a másik pedig el sem jött, én meg ott álltam 1 órát feleslegesen.


Nincsenek öngyilkos szándékaim vagy gondolataim, de nagyon el vagyok keseredve.


26/F

dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

#1 Parazitákat könnyű találni akik pont a lelkileg kiszolgáltatott nőkre hajtanak, de ennyi. Nehogy már azt sajnáld a nőktől hogy mindig van aki kihasználná a nyomorukat.


Kérdező te meg járj közösségbe. Ha csak otthon vagy és azon kattogsz hogy mennyire magányos vagy, akkor jó hogy a világ végének érzed a helyzetedet. Keress egy újságot vagy a városod facebook csoportját és nézd meg hogy hova tudsz menni közösségbe. Hirdetik, hogy várnak valahova önkénteseket (pláne így karácsony környékén)? Menj el.

Hirdetik hogy lesz valami csoportos program pl a könyvtárban? Menj el. Sportolsz? Állj be egy sportcsapatba. Kézműveskedsz? Menj el valami kézműves szakkörre.

Legyél minél kevesebbet otthon.

dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Üdv a nyomorultak klubjában. Vagyunk már elegen, sztem te próbálj meg kilépni.
dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

4

A legtöbb nő úgy is öltözik/viselkedik.

dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!