Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vannak,azoknak...

Akik egyedül vannak,azoknak milyen érzés látni,hogy mások meg párban vannak és nyalják-falják egymást?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem magam,mint aki rossz helyen van rossz időben.

jan. 23. 01:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Először pocsék érzés, de nem arról van szó, hogy sajnálom tőlük a boldogságot, csak picit irigykedem, amiért nekik megadatik ez, nekem pedig nem. Utána viszont hamar eszembe jut, sok ember hogy viselkedik a másikkal; nem őszinte, "ha nincs ló, jó a szamár is!" alapon él, meg ilyenek, és elmúlik a rossz érzésem.
jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%
Megnézem a válási statisztikákat, a bűnügyi híreket (házastárs/élettárs bántalmazása, stb.) és máris nyugodt vagyok, hogy nincs senkim. (F!)
jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 18:48 Top Komment !
jan. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
07:34 Az biztos! :)
jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
22%

Én csak szánakozom. :D Csak a külvilág felé villogás, hogy "látjátok parasztok, nem lúzer egyedülálló vagyok". Csak éppen annyi az előnye, mint a hátránya, mint a rokkant kártyának. :D

Van egy letisztázott, laza kapcsolatom (dugáson kívül kaja, mozi, stb.), de ha úgy adódik, bármikor dughatok, lelkifurdalás nélkül. A szerelem a kishülyék sportja, én nem hiszek benne. Elfehéredek, ha arra gondolok, hogy x éven át ugyanaz a test...

jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Semleges. Volt már több csajom, nem idegen nekem a téma.
jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy egyre idősebb leszek, úgy könnyebb és könnyebb lelkileg.

Tiniként még bármit megtettem volna és elviselhetetlenül fájt mások boldogsága, főleg az: én csak a kitaszítottságban részesülhetek... (jajj, de nem szép dolog az önzőség vagy irigykedés)

Negyvenesként már sokkal könnyebb...

jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem zavar a dolog, kivéve ha a plátói szerelmemről van szó. Senki mást nem irigylek, csak azt, aki vele együtt lehet. Az rossz érzés, de próbàlok másra koncentrálni.
febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hetek, hónapok, amikor zavar és úgy érzem, nekem már "annyi" negyvenes nőként, egyébként meg teljesen jól megvagyok társ és szexpartner nélkül.

Ha belgondolok, mennyi elfuserált kapcsolat van, itt a gyk-n is lehet olvasni, na meg a környezetemben is látom, akkor egyáltalán nem vágyom senkire.

febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29. Minden zsák megtalálja a maga foltját, bízzál ebben!

A külsőség annyiban fontos hogy figyelj oda magadra, legyél sportos, fiatalos, ne törődj bele az öregedésbe, de azért meg se feszülj hogy az elvárásoknak megfelelj! Aki szeret, az így is, úgy is téged fog választani! 🍀

febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!