Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kerül mindenki?

Miért kerül mindenki?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. 18 éves visszahúzódó srác vagyok akin egy éve előjött egy fajta szorongás/depresszió ami miatt gyógyszert is kell szedjek. Nos eddig se voltam egy túl népszerű ember nem is igazán barátkoztak velem de most mindha mindenki látványosabban kerülné a társaságom és ez nagyon rosszul esik. Félreértés ne essen egyálltalán nem zárkózom el a barátkozástól sőt próbálok barátságos lenni de mégis olyan mindha mindenki kerülne engem.Azt azér hozzáteszem, hogy a szociális képességem az lehet nincs a toppon. Most az utóbbi időben sokat beszéltem uncsimmal mert ő is hasonló betegségben szenvedett de olyan mindha ő is kezdene kerülni engem ami főleg rosszul esik mert igazáből úgymond ő a legjobb barátom. Az utóbbi napokba történt egy olyan dolog, az osztálytársaimmal amiből tökéletesen meglátszott, hogy szarszámba se vesznek, nem nagy dolog de ez is rosszul esett. Nagyon el vagyok keseredve nem tudom mit tegyek. Olyan mindha egyedül maradtam volna és ezért az öngyilkosság gondolata is szokszor megfogalmazódott bennem(tudom ez nem megoldás semmire de ennyire el vagyok keseredve).Miért lehet ez ?ennyire számít, hogy gyógyszert szedek és milyen betegségem van? Ha valaki volt már hasonló helyzetben nektek mi a tapasztalatotok? Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon?

márc. 10. 10:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#8 de igen, sokat számít. Ha ezek hiányoznak, nem fogsz tudni továbblépni a következő állapotba, az aktív programszervezésbe. Ki akar programra menni egy passzív unalmas emerrel?


Akkor megválaszoltad a kérdésed. Ha unalmas vagy, azt ks lehet fejleszteni. Olvass, legyél tájékozott, tudjál hozzászólni témákhoz, véleményt nyilvánítani.

márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
8-as igen az igaz, hogy programot kéne szervezni de itt a gond nincs kivel. A környezetembe a legtöbb ember lenéz a személyiségem miatt, azért mert visszahúzódó vagyok és ezt éreztetik is velem.
márc. 10. 11:00
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

5-ös, "mindenki" szűkszavú és emberkerülő? ez is egy túlzó általánosítás..

9-re reagálva: nem biztos, hogy unalmas vagy, lehet, hogy másképp jár az agyad, vagy más a stílusod, mint akikhez csatlakozni próbálsz, és ez zavarja őket. a személyiségtípusokat érdemes tanulmányozni, ha szociális téren fejlődni szeretnél, a DISC egyszerűbb, az MBTI komplexebb modell.

márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A csajok a neten se fognak visszaírni ez sajnos tény
márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14-es itt barátkozásról volt szó nem kapcsolatokról.
márc. 10. 11:32
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid? Mit szeretsz szabadidődben csinálni?
márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16-os úszni szeretek és az állatokkal lenni leginkább.Néha kirándulni, kisebb kiruccanásokra menni a kutyámmal. Különösebb hobbim nincs.
márc. 10. 11:37
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Gondolkozz el önmagadon! "18 éves visszahúzódó srác vagyok" Vagyis aki kerül téged az tulajdonképpen tiszteletben tartja ezt a tulajdonságodat. Akkor meg mit akarsz, mit szenvedsz itt? Tessék ezt leküzdeni önmagadban, nem pedig elfogadni. Ha ezt megtetted, várjuk a következö kérdésedet! (Addig meg semmi okod panaszra!!!)
márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én a helyedben, ha társaságra vágysz, azt csinálnám, hogy megkérdezném a környező menhelyeket, nincs-e szükség önkéntes segítőre. Ott hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatnál. Lenne miről beszélgetnetek. Indulásnak nem lenne rossz egy ilyen.
márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19-es igen ez jó ötlet a nyáron voltam is 2 napot önkénteskedni állatorvos mellett mivel e téren képzelem el a jövőm de sajnos csak 2 napig mehettem mert nem tudtak beírni önkéntesként😅 és nem szerettek volna gondot a nem hivatalos ottlétem miatt. De most a nyáron hátha tudni fogok menni újra. Ez tényleg egy jó ötlet köszi😊
márc. 10. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!