Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lekéstem az emberi kapcsolatok...

Lekéstem az emberi kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, se párkapcsolatom, se barátaim. Mármint ilyen felszínesek vannak, de szeretnék kimozdulni valamerre valakivel, kicsit mélyebb kapcsolatokat. Sajnos a családommal is eléggé felszínes a viszony . Nagyjából alig ismerek valakit a korosztályomban. Ugye már nem olyan könnyű, mint iskolás koromban . Hova lehetne eljárni ? Nagyon hiányzik a társaság !
ápr. 1. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Le.
ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem.


Csapatsportra, festő tanfolyamra, nyelvet tanulni, tematikus sétákra, főzőkurzusra, társas utazásra, vasút modellező klubba, stb.

ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem voltak emberi kapcsolataim. Bár ne lettek volna, akkor nem ér annyi csalódás,kár és bánat.

Kimondottan örülök,hogy elvitte őket a sors az életemből.


F

ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Túlértékeled az emberi kapcsolatokat. Ez amúgy is a szinglik, egyedülállók kora.

Szerintem gondolkodj el, hogy miert tavolodtal el elsősorban önmagadtól? Mert azert erezheted ezt, hogy mindenen kívül vagy! Nem követted a belső hangod régóta

ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező: nem késtél le semmiről.

Érdeklődj sokminden iránt, legyél nyitott, lépj be csoportokba, kötetlenül ismerkedj emberekkel - nem rágörcsölve az ismerkedésre.

ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem kb bármilyen életkorba lehet barátokat vagy éppen társat szerezni, nem kell kétségbe esni, ha nem jött össze eddig.

Persze egyszerűbb mikor mondjuk egyetemista az ember, mert több időd van és mindenki nyitottabb, de később is ugyan úgy lehetséges.

ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
pont ilyen vagyok én is lenne kedved beszélgetni?
ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Sport, hobbi körök. Szerencsére nem csak unalmas,elcseszett lelkületű emberek vannak.
ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írjatok,hasonloan vagyok.
ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!