Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem fog megváltozni ez az...

Sosem fog megváltozni ez az érzés?

Figyelt kérdés

Amióta a nagyszüleim meghaltak kb 1,5 éve, azóta minden nap gondolok rájuk és az öngyilkosságra is.

Úgy szerettem őket mintha szüleim lettek volna.

A lakásukban élek anyámmal és minden ugyan olyan mint volt, de mégis más mert nincsenek itt...

Olyan érzés mintha egy fekete felhő lenne a fejem felett, ami mindenhová követ.

Nagyon fura, telnek a mindennapok és néha olyan érzésem van mintha itt lennének, úgy fekszek le aludni lehet holnap olyan lesz mint régen, de ez a valóság ez van.


Nem vagyok egy nyavajgós, önsajnáltató ember, nem szoktam panaszkodni másnak, de egyszerűen telnek a napok és nem változik ez az érzés, azt érzem szükségem lenne rájuk nagyon, mert el vagyok veszve.

Más is ilyen nehezen dolgota fel szerettei elvesztését?



ápr. 14. 21:43
 1/2 anonim válasza:

Szia! Mikor a nagymamám régen meghalt én is nagyon szomorú voltam és akkor elfogadhatatlannak tűnt, hogy nem létezik többé.


Ahogy írod, olyanok voltak számodra mintha a szüleid lettek volna, ezért nagyon fájhat, hogy elveszítetted őket, érthető hogy nagy veszteség.


Te az unokájuk a jövőjük vagy még nagyon fiatal, rengeteg szép és nehezebb dolog fog még veled történni, amikor ők fiatalok voltak még előttük is ott volt az élet.


Az ő idejük sajnos lejárt, hozzá kell szokni és elfogadni hogy már sajnos nincsenek jelen, de az élet olyan, hogy az idősek elmennek a fiatalok elgyászolják az időseket.


Sajnos szembe kell nézni a veszteséggel, mert ők már nem jönnek vissza, de a génjeidben és a szívedben örökké veled lehetnek, őrízheted az emléküket.


A nagyszüleid büszkék lehettek rád, hogy ilyen szeretettel teli unokàjuk van.

Hidd el kitartással bármit elérhetsz az életben.



Miért érzed magad nagyon elveszve?


Van esetleg a környezetedben valaki akivel tudnál egy kicsit beszélgetni?

ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idővel változni fog.

Hasolnó cipőben járok ,annyit tudok tenni elfoglalom magam mindíg valami dologgal. tervekkel ,cèlokkal. Így kevesebb időm van a múlton merengeni.

ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!