Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált személyiségűként...

Introvertált személyiségűként hogyan változhatnék exteovertálttá?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne akarj megvsltozni az introvertaltsag egy szemelyisegtipus amin úgyse tudsz. És ha mas akarsz lenni aki vagy, sosem lehetsz boldog. Inkább fogadd el magad így, az introvertaltsag nem remeteseget jelent, nekik is lehetnek ugyanúgy barátaik csak kevés, de annál minőségibb, ami sokkal jobb. Élj ezzel a nagyszerű adottsággal.
ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Én nem tudom de jó lenne tudni. Enyhe introvertált vagyok, de így is úgy érzem magam mint egy nyomorék. Az lennék?
ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Max. ha van egy jó, pozitív extrovertált mintád.
ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
86%

Nagyvonalakban, szerintem sehogy😅

Én is erősen introvertált vagyok, nekem emiatt “gondjaim” voltak a munkahelyeimen is, “miért vagy ilyen csendes?” “Mindig ilyen csendes vagy?” stb.. imádok itthon lenni, a saját kis buborékomban. Viszont szerintem valamennyire muszáj alkalmazkodni az extrovertáltak uralta világban. Én bele szoktam magam kényszeríteni komfortzónán kívüli helyzetekbe, többet beszélgetek emberekkel, többet kimozdulok.. ezt most már évek óta csinálom és szerintem nagyon sokat fejlődtem, de ha nem figyelek oda tudatosan akkor pontosan ugyanolyan vagyok mint régen.. Szóval szerintem “átváltozni” nem lehet, csak tudatosan fejleszteni a képességeidet.

ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sehogy
ápr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mivel az agyad úgy fejlődött, ha tényleg az vagy, hogy kevesebb ingerrel is telitődik a külvilágból és hamar lemerül. Ugyanis az introvertáltság ezt jelenti. Sokkal jobban ingerli az agyad saját magát,hogy ébren tudjon maradni, míg az extrovertáltaknál fordítva van. Azért hogy ébren tudjon maradni az agyuk nekik sokkal több ingerre van kívülről szükségük.
ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem is értem, hogy miért akarnál? Az introk szeretnek introk lenni. Én imádok azzal az össze-vissza 2-3 emberrel lenni vagy otthon bugubózni.
ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 rmf730 ***** válasza:
0%
Gondolkozni felesleges !! Minek csinálnád? Csak írogats ki a hülye kérdéseidet mások meg majd gondolkoznak… igazi lusta hülyeség ez az egész kérdés…. Gondolkozz vazze !
ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jó dolog introvertáltnak lenni, csak ne gondold túl a dolgot. ez nem egy kitűző vagy bélyeg, ami alapján mindenki majd beskatulyáz, hogy igen, ez introvertált.
ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt nem lehet megváltoztatni. Maximum fejlődni tudsz. Nekem úgy sikerült hogy volt előttem egy jó extrovertált példa, plusz extrovertált emberek is vannak a baráti körömben, akiktől tanulhatok ezen a téren és néha kimozdítanak a komfort zónámból.
ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!