Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már azt, hogy egy...

Éreztétek már azt, hogy egy vagy több hozzátartozó halála után értelmetlenné, üressé vált minden?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezen túllépni?

ápr. 15. 05:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze utána évek kell is ilyen gondolatokat csak elhessegetni lehet nekem a dohányzásról leszokás segített ebben.

Mikor rágyújtottam mindig rám tört ez az üresség érzés meg nélkülük nincs értelme ahogy leszoktam már csak karácsonykor van ilyen.

Gondolom a dohány ér összehúzó hatás a volt a ludas.

ápr. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 KönyvmolyUraság válasza:
100%
Nekem tavaly halt meg nagymamám. Nagyon szomorú voltam, mert ha ő nem lett volna egész máshol tartanék. Nem járnék kórusba, nem hinnék Istenben... Minden nap gondolok rá. Amúgy 91 évig élt. Az már szép kor. Nagyon hiányzik, de azzal próbálom elfelejteni a fájdalmat, hogy neki a mennyben már sokkal jobb. Mindig azt mondta, hogy már várja az örök életet.
ápr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen

2 és fél éve halt meg Pápám , de még mindig sokszor így érzem hogy olyan üres minden ,el sem tudtam búcsúzni tőle

ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem olyan mintha a gyerekkorom is eltűnt volna. Gyerekként olyanokkal játszottam ill nőttem fel akik ma már nincsenek. Nem léteznek. Így valahogy olyan mingha az egész gyerekkorom meg se történt volna, mintha csak emlék lenne minden olyanról ami nincs, nem létezik.
ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3 éve halt meg a papám. Azöta is ürességet érzek utána. Nyilván ez az űr mindig megmarad, de sok idő kell amíg feldolgozza az ember, és elfogadja ezt a maradandó érzést is iránta. Ezen nem lehet változtatni, mert sosem jön a helyére senki olyan aki pótolni tudná.

Kérdezőnek és minden válaszolónak részvétem!

ápr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez még valamilyen szinten a jobbik eset,van még egy lehetőség,amiről nem nagyon szoktak beszélni,amikor egy ilyen trauma hatására zártosztályra kerül az ember
ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 napja halt meg az a hozzátartozóm, aki még velem élt. (Igen, most már ketten mentek el.)


Inkább az a rossz az egészben, hogy a rokonság többi része - mintha csak a saját életük létezne. Tényleg nagy az üresség.


Valahogy meg kell tölteni tartalommal.

ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyukám halála óta tönkrement az életem teljesen.Teljesen.A szó szoros értelmében semmivé lett.Azóta üres minden,nincs értelme a napoknak,semminek az életben.Ha lenne párom,gyerekeim talán más lenne,de ez így egy hatalmas szenvedés,mert csak ő vokt nekem.
máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!