Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves lányként hol lehet...

23 éves lányként hol lehet ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnátok tippet adni hol lehet introvertált lányként egyedül ismerettségre szert tenni, barátkozni személyesen?

Elég zárkózott típus vagyok és van egy kis szociális szorongásom is így nagyon nehezen ismerkedek de szeretném mégis megpróbálni, hol lenne érdemes szerintetek?



máj. 14. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Háááát...pasikkal vigyázz, elég nehéz ügy.

introventálttal érdekes, extroventálttal őrület...


így hirtelen nincs épkézláb ötletem.

máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Van itt is ismerkedés, felnőtt párkapcsolat topic...

De én is ismerkedtek veled ha gondolod.

máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bolognai a kedvencem ***** válasza:
69%
Szerintem ahol érdemes megpróbálni az a reddit. Rengeteg ilyen barátkozós barátot kereső poszt van.
máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Olyan helyen ismerkedj, ahol viszonylag komfortosan érzed magad...

De talán nem is a hol a lényeg, hanem a módszer. Talán lehet, érdemes lenne előbb online ismerkedned, és felépíteni azt, előbb írás, utána szó, esetleg videohívás, utána találkozó. Lehet, így lépésről-lépésre könnyebben el tudod engedni magad.

máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyes ezt kifejtenéd részletesebben?

Csak mert én magamról azt gondolom hogy introvertált vagyok. De ilyet még nem hallottam hogy az érdekes.

Amúgy ilyen alapon a nők is nehéz ügy.

Normálisat találni napjainkban lehetetlen.

máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reddit-en néha valóban van ilyen poszt, de nem tudom, hogy mennyi embernek sikerül. Én is hasonló vagyok, mint te. Nem értem, hogy másoknak miért megy olyan egyszerűen.
máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!