Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak olyan nőknek...

Miért csak olyan nőknek kellek akik nem tudnak válogatni?

Figyelt kérdés
Fogatlan, ápolatlan,kövér nőknek tetszettem mindig.60 kilós,modell alkatú nőknek érdekes soha.Mert azok tudják,hogy találhatnak nálam szebbet,pénzesebbet is?32/F

máj. 17. 11:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Biztosan vannak duci nőkbe is ápoltak,de engem valahogy az olyanok találnak meg akik ápolatlanok is.Persze nyilván nekik is vannak vágyaik,így szeretnének ők is csókolózni,szeretkezni.
máj. 17. 11:13
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert bizonyára egy súlycsoportban vagytok.
máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha te is egy kigyúrt sportos pasi vagy, akkor próbálkozz még. Le tudnál futni megállás nélkül 10 km-t? Foglalkozol a saját egészségeddel? Ha nem, akkor ne csodálkozz. Azt kapsz, amit adsz.
máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha jó nőt akarsz, akkor legyél jó pasi, ez ennyire egyszerű...
máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Veled van a baj, ha még a foggal rendelkező, testesebb hölgyeknek se kellesz.
máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván te sem vagy egy Adonisz.
máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Szint a szinttel. Valamit neked is fel kell tudni mutatni, h ha 60 kilós modell csajt akarsz. Vagy egy Adonisz testet, vagy egy vastag pénztárcát. Vagy egy kegyetlenül gyilkosan jó dumát, de ez kb a 10000-ből 1 kategória.
máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 60 kilós mióta modell alkat? 🤣
máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nok hasonlo kategoriaban keresnek, valakinek 120kg es 160cm o, te meg 192cm es 92kg vagy mittom en, de nem keresnek a nok teged. Amit mondani akarok, hogy ha valami baj van veled meg vele akkor radcuppan. Velem is ez van. Nok akik nekem tetszenek leszarnak de en nem tetszek nekik, viszont a nok akik nekem nem tetszenek nekik meg en tetszek. Kulsore. En sem ertem.
máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Vagy túl magasra rakod a lécet és neked az átlagban "7/10" csajok is fhúderondának' számítanak, vagy pedig tényleg nem vagy egy szépség (amivel nincs baj, nem lehet mindenki csúcs pali).

Bármelyik is a te helyzeted, tenned kell azért, hogy olyan nőt kapj amire vágyol, nem fog csak azért beléd szeretni, mert létezel (de legalábbis nagyon ritka az ilyen). Ha olyan nőt akarsz, akit a kinézeteddel akarsz elcsábítani, akkor edzzél, biztosan lesz olyan, akinek pont te fogsz egyszer megtetszeni és látnifogják, hogy odateszed magad. Ha a pénzre menő csaj kell, akkor menj el tanulni, vagy végezz valami nagyon jó szakmát, indíts vállalkozást, vagy krioptózz, vagy nyerj a lottón, tudja is a fene. Ha olyan nő kell, akit személyiséggel lehet felszedni, akkor vegyél fel egy hobbit (amit lehetőleg élvezel), műveld ki magad benne és vannak emberek, akiknek ez fog bejönni (hidd el, egy ember, aki lelkesedik valamiért, irgalmatlanul vonzó).

Ennyi volt a tanács osztásból~


/Pluszban megjegyezném, hogy ha ki is mész és keresel is embereket, nem csak otthon és munkában vagy, nagyobb eséllyel fogsz találni valakit... ezt nem feltételezésnek szánom, ez csak egy általános probléma a "miért nincs nőm" embereknél, szóval bárkinek szól, aki ezt csinálja/

máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!