Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem furcsa ez egy kicsit?

Nem furcsa ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem furcsa egy kicsit, hogy itt mindenki annyira magányos, meg belefullad amagányába, de ha lehetőség nyílik, hogy itt valakivel beszélgessen, akkor már annyira mégsem magányos, hirtelen ezer másik dolga akad és nincs ideje visszaírni (később sem)?😆
máj. 18. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A magányosság nem egyenlő azzal, hogy az embernek ne lenne ezer másik dolga.
máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor leírom másképp, nem szeretnének beszélgetni, nem nyitottak ismerkedésre. Ez nyilván egy ürügy, de most csak írtam valamit, általában nincs megindokolva.
máj. 18. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nêzd, én egy iszonyat introvertált ember vagyok. Emellett baromi magányosnak érzem magamat, de nincs az a jó Isten, hogy én barátkozzak, ismerkedjek.
máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehetnek magányosak, hogy nem írnak vissza. Mert attól, hogy neten írogatnak egy ismeretlennel (akiből idővel lehet barát) a jelenben még nincs kivel programokra járniuk, kivel mélyebben beszélgetni, személyesebb témákat kitárgyalni.

Lehet, hogy csak neten nem nyitottak az ismerkedésre, elvégre bárkinek kiadhatja bárki magát a neten, a másik tudta nélkül állíthat valótlanokat.

máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincs kedve valakinek megölelgetnie? Egy kedves, de furcsa srác vagyok. 😊😊
máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Én néha nem is arra vágyom, hogy meghallgassanak (sok beszédnek sok az alja), hanem egy ölelésre...
máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van benne igazság, amit mondasz. Rengeteg helyzet volt már itt, hogy elkezdett az ember beszélgetni a másikkal, aztán eltűnt valami oknál fogva. (F!)
máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Bakker itt mindenki azt ir amit akar. Egy 40 es meg nem akar a gyk-n huszonévesekkel levelezgetni vagy fordítva. Meg távkapcsokat sem.
máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
6# Legbelül egy vacogó szeretethiányos kisgyerek vagyok, aki sok ölelést igényel.. 😊😊
máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sok ölelés kell, hogy meggyógyuljon a lelkem. Az ölelés gyógyít.
máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!