Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs már több remény? Egyetem...

Nincs már több remény? Egyetem befejezése után, minden baráti kapcsolatom leépült

Figyelt kérdés

Lassan azt veszem észre ,hogy évek telnek el élmény nélkül.Van munkahelyem,de ott nem az a korosztály van,akikkel igazán kapcsolatot tudnák létesíteni,úgy érzem,hogy nem sok remény maradt.Szeretnék egy barátnőt is végre,meg egy saját családot.viszont interneten,szinte kész kudarc ismerkedni.Előbb vagy utóbb mindnek egyhangúan ugyanaz lesz a vége.Nem tudom,mi tévő legyek.

Egy sikeres ember vagyok,de mégis boldogtalan.Talán az öngyilkosság?Csak nem azt érdemlem. 25/F


2013. szept. 16. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Egyetem után nekem is csak annyi maradt, hogy évente kétszer összeülünk kajálni és dumálni. Gyerekek születtek, nem hívtak. De utána találtam anyukát, akivel jóban vagyok és barátnők lettünk.

Szerintem fog majd jönni az igazi. Nagyon fiatal vagy még, ne siettesd. Addig is élj, alakítsd az egzisztenciád, mert ha megtalálod az igazit, akkor majd sokmindenre kell pénz.

2013. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem éppen értek veled egyet.Most ne minden a pénzről szóljon már könyörgöm,mellesleg nem arra vágyom,hogy bálványozzon bárki is,csak nem akarok egyedül megöregedni,sem tönkremenni lelkileg.
2013. szept. 16. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan... Ha hiányoznak a barátaid, keresd fel őket, ismerkedni meg nem neten kell. Menj el valahová, akár egyedül is, szervezz programokat, találj hobbit. Aztán majd csak befut egyszer valaki. Ez még nem ok az öngyilkosságra, ember!
2013. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van hobbym,egyébként igazad van.
2013. szept. 16. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,annyi különbséggel,hogy fiatalabb vagyok pár évvel. Iszonyatosan rossz érzés,és szerintem az évekig tartó magány,igenis elég ok az öngyilkosságra.
2013. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem hiszem el, hogy nincs 2-3 haver, akikkel el tudnál menni buliba.

Hol laksz? Pesten? Ha igen, akkor ne nevettesd már ki magad...

2013. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A buli fogalma az mindenkinek mást takar, kedves utolsó. Amit a legtöbb embernek, arra nekem pl. nincs igényem. Összeülésre, beszélgetésre, hülyülésre annál inkább.

Merrefelé vagy, kérdező?

2013. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
f@@@@vs@@@@zt érdekli a qva buli,bakkker..........olyan élmény kell,amit nem felejt el az ember akkor sem amikor a népbíróság elé álsz,és azt kérdezik tőled,h egbántad -e b@aszod.............. :D A Francba!
2013. okt. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!