Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vidítsam fel magam?...

Hogyan vidítsam fel magam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eleinte egy vidám típusú fiú vagyok de egyre kezdek magányos és szomorú lenni. A legjobb barátommal egy suliba jártunk de ő kijárta az általánost és így én vagyok nyolcadikos még általánosban, ő pedig 9.-es egy gimiben. Ezzel még semmi baj, mert együtt jártunk sportolni is de ezt mindketten meguntuk (én még annyira nem), de ő már teljesen. Közös témánk nincs igazán és keveset is találkozok vele. Gondoltam megpróbálok másokkal haverkodni, és 2-3 osztálytársammal tök jóba lettem. De ezek tipikus idióták, meg akartak/nak felelni a közösségnek ahol vagyunk és mindegyik rákattant a cigire, egész nap erről beszélnek és tekerik a cigit, ezért velük sincs semmi közös téma. Én nem akarok menni a nagymenők után mint a birkák, de ezzel csak azt érem el hogy egyedül maradok. Azon gondolkozok sokat, hogy vajon jól látom-e a dolgokat vagy pont rosszul... Itt van a 2. félév 8 osztályban minden felvételi után és semmit nem csinálok csak kockulok, és nézek magam elé.

Hogyan lehetnék vidámabb, jobb kedvű? 14/f



2014. márc. 6. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress valami más elfoglaltságot, vagy ha már kockulsz, akkor azt társaságban tedd, a lényeg az, hogy ne egyedül csináld azt, amit csinálsz, hogy legyen kivel megosztanod az élményeidet, ezáltal is könnyebb lesz haverokat, barátokat találnod.
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiiii ***** válasza:

Gondolj arra, hogy hamarosan Te is elkerülsz onnan.

Figyelj, én most vagyok harmadikos, és egyre csak úgy látom a helyzetet, hogy az általános iskolám kész baklövés volt, és a középiskola csak jót tett velem (persze az is igaz, hogy elég jó iskolám van most, ez is számít).

Pár hónap, és véglegesen szakítasz az általános iskolával, ahol a tanulók, lévén, hogy gyerekek, még nagyon gyerekesek, éretlenek.

Nem sokára más légkör vesz Téged körül majd. Hajts, hogy jó iskolába kerülj, és ott vidámabb is leszel.

Plusz, ha olyan sok időd van, olvass és sportolj.

2014. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van, de hozzá kell tenni, hogy megerősítelek: remekül gondolod, hogy nem utánzod a butaságot!! Le a kalappal!! Ezt nagyon komolyan mondom, mivel sajnos a kamaszoknak csak a kisebb része ilyen felelősségteljes az egészségére nézve, raádásul nem életcél az öncélú utánzás, ezt is jól látod!


30F

2014. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*előzőEKnek.
2014. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát köszi szépen a válaszokat/tanácsokat, jól esik hogy így gondoljátok hogy nem megyek a nagymenők után én is, mint egy birka :)
2014. márc. 6. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kedves ember mindenki barátja. Lány barátaid is lehetnek akár. Vagy egyszerűen kialakítasz magadnak egy szisztémát. Èn figyelek. Akik el vannak hanyagolva vagy csak kevesen támogatják de jó ember, azt bizalommal fogadom és támogatom. Egyetlen barátom van, viszont a gondolkodásmódom miatt sokan szeretnek és viszonozzák azt amit teszek. Egy kedves szó is jó lehet.

Még idegenekkel is barátkozom pedig nem veszélytelen. És mivel jó napom van, most mindenki barát.

2014. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért nem akar már veled barátkozni, mert már "nagy", te meg még "kicsi" vagy. Ne izgulj, kimaradsz 8.-ból és szeptemberben tiszta lappal kezdheted új emberekkel, új közösségben. Biztos találni fogsz magadnak barátokat! Addig is kitartás!
2014. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nem! félreérted a legjobb barátom még mindig a legjobb barátom csak ritkán találkozunk :( ugyanolyan jófej ezért is sajnálom hogy kevesebbet vagyunk együtt
2014. márc. 6. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát válasszatok akkor a barátoddal másik sportot, van egy csomóféle, vagy hívd át hozzátok ebédelni. Vagy hívd át akkor kockulni a többieket hozzád, vagy hívd el őket is az új sportra.
2014. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia, az új sulidban megoldódott ez a probléma?

Mert ha nem, akkor tudnék segíteni, mert én is voltam már így:)


14/f

2014. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!