Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy elmúljon...

Mit tehetnék, hogy elmúljon minden?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,mondhatjuk úgyis,hogy szeretem,de neki van barátnője.régen teljesen úgy éreztem,hogy viszonzott a szerelmünk,mivel tavaly nyári szünetbe elmentünk erre arra.utána pedig újra találkozni akart,aztán újra és újra.de most összejött egy másik lánnyal a mi osztályunkból (mivel ő évfolyamtárs),és nagyon kiborultam,amikor megtudtam,hogy összejöttek,de úgy tettem,mintha örülnék neki. kb. 2-3 hónapja jöttek össze,de én ezt már nem bírom..nem tudok mit tenni,mert akkor is őt fogja szeretni.Mostanság már abból áll a napom,hogy végigszenvedem azt a 6 órát a suliba,hazajövök és egyedül vagyok.unatkozok,éhezem,3 napja nem eszek rendesen..ma egy pohár kakakót ittam és fél rántott húst..nem is szándékozom többet enni.csinos akarok lenni..hogy észrevegye,hogy rossz lányt választott.fáj a fejem,szédülök,elegem van mindenből,az egyedüllétből.meg ebből a családi kalamajkából is,ami itt megy.Nincs kivel elmennem valahová szórakozni ilyen jó időben,pedig szívesen elmennék bárkivel.Nem tudom mit csináljak.Kérlek segítsetek!!
2014. márc. 19. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb: egyél rendesen, mert nem leszel szebb attól, hogy nem eszel, sőt, senki nem szereti a csontkollekciókat és nem mellesleg azért is vagy rosszul, mert nem eszel rendesen.

Ne kösd az ebet a karóhoz, ne akarj minden áron vele lenni, mert mint láthatod ő mást választott, holott ismerkedett veled is rendesen, de mégsem akart veled járni, megesik az ilyesmi elég gyakran, nem a világ vége (még ha így is érzed) és ez az észrevegye, hogy rossz lányt választott dolog is butaság, már majdhogynem nevetséges, mert miből gondolod, hogy te jobb vagy a másik lánynál?

A magány ellen pedig úgy tehetsz, ha kimozdulsz otthonról és a barátaiddal elmentek valahová, ha nincsenek barátaid, akkor pedig tessék szerezni. Nagyon könnyen lehet iskola utáni szakkörökön barátkozni, szóval válassz egy olyat, ami érdekel és menj el, ismerkedj új emberekkel, ez legyen most a fontos.

Idővel pedig jobb lesz, de várj gyors enyhülést, de azért próbáld meg összeszedni magad, ne hagyd el magad, csak azért, mert nem téged választott a fiú.

2014. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!