Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok tetszene nektek ha...

Lányok tetszene nektek ha uralkodhatnátok egy srácon?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Velemenyem szerint az nem visz sok jora ha egy lany vagy egy fiu "uralkodik" a masik felett. Egy parkapcsolat alapja nem a fonok s munkas szerepet kell tukrozze. En sose mondanam hogy most ezt fogod csinalni mert hanem itthagylak s ugyanigy nekem se mondjak meg. Inkabb megbeszeljuk kozosen hogy most ez lesz, s ha valami nem tetszik nem kibukunk a masiknak hanem megertjuk s probaljuk atlatni helyzetet...


Kulonben is mi az hogy uralkodik? Az eleg ciki ha valakinek sak azert kell pasi hogy kemenyen penzezze :/


Volt egy srac az eletembe nem is olyan regen aki ossze szeretett volna jonni velem, es barmit mondtam hogy mit szolna ehhez mit szolna ahozz mindent megcsinalt, szo szerint keresem szamara parancs volt, mindig mindent megtett volna, ha rosszat szoltam nem mondott semmit, stb. Abszolut nem ereztem magam jol, igy nem is lett belole semmi...


Szoval (gondolom fiu vagy ha nem bocsi) szerintem ne hagyd hogy uralkodjon rajtad :))

2014. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%

Más szavakkal: Lányok tetszenek nektek ha egy fiú papucs?

NEEM! Én kerülöm is az ilyen fiúkat, és a lány ismeröseim is.

Szerintem rossz ha egy fiú nem tudja a kezébe venni az irányítást.

2014. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!