Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Szétunom" magam itthon, más...

"Szétunom" magam itthon, más is van így/ötlet mit csináljak? 18/l

Figyelt kérdés
Szerdán dolgozom,holnapra is van program hogy mit csinálok de ez a nap katasztrófa...:(

2014. júl. 14. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a délelőtt volt ilyen.Pl olvass valami jó könyvet. ;)
2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is unatkozom, de nem teszek fel kérdést, mert úgysem tud senki semmi értelmeset írni. Inkább válaszolok egy hasonló kérdésre mint amit én írtam volna. Én rosszabb helyzetben vagyok, mert nekem az egész hetem katasztrófa. Sőt az egész életem. Én mindig unatkozom. 24/F
2014. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki unatkozik, az magát unja.
2014. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük, Emese.
2014. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. hívj fel egy osztálytársadat, akkor is ha nem az LB-d.

Ne azt mond, hogy magányos vagy!!! Hanem most éppen nem ér rá egyik barátnőd sem. nyaralnak. Javasolj valami programot.

Vagy csak úgy menj el sétálni, véletlenül is összefuthatsz valakivel. Tőlem egyszer egy alig ismerősöm kérdezte meg, hogy elmennék-e vele koncertre. Semmiképp se gubbassz a lakásban egész nap.

2014. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!