Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetek még valaha sikeres az...

Lehetek még valaha sikeres az életben, ha jelenleg épp ennek az ellentéte vagyok?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim egyáltalán, élőbe már nem is merek ismerkedni, akikkel neten beszélgetek, azok meg nagy ívből leszarnak. Elég sokan utálnak is, de még nem tudom, hogy változtassak ezen.

Viszont nem akarok egész életemben egyedül maradni, azt akarom, hogy legyenek barátaim és később családom, csak félek, hogy ennyi idősen már kezd túl késő lenni...másfél év múlva 18 leszek és annyi idősen illene elköltöznöm, meg tovább tanulnom, de akkor még inkább egyedül leszek, mert most legalább itt vannak a szüleim, de ha elköltözök tőlük, csak egy tök üres lakás fog várni és senkivel nem beszélgethetek majd...És ettől félek...Nem akarok egyedül lenni. 16(és fél) évesen még megváltozhatok és lehetnek barátaim meg ilyesmi?


2014. aug. 29. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamit te csinálsz rosszul. Legyél kedves, nyitott, barátkozós. Fiatal vagy még
2014. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2014. aug. 29. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Még bőven van időd, arra, hogy formálj az életeden. Ha viszont az biztonságot nyújt, akkor kezdd el most jobb irányba terelni magadat. Attól, hogy most nem vagy jóban senkivel, ez nem lesz mindig így. Nyugodtan menj és éld az életed, ne féljél senkitől. Barátkozz a többiekkel, mert valaki biztos majd megért téged és jól ki fogsz jönni vele. Ha hibázol, azt majd kijavítod, mindenki ezt teszi. Senki sem él tökéletesen, mindenkinek vannak gondjai, szóval veled tényleg nincs semmi baj. Még fiatal vagy, lehet még akármennyi kapcsolatod. A továbbtanulás lehetősége is ott áll előtted. Állj hozzá pozitívan a dolgokhoz és ne félj attól, hogy csalódni fogsz. A magány ellen is vannak kisebb praktikák, például ha nekem lenne egy lakásom, akkor vinnék magamhoz egy kutyát, vagy macskát, vagy valami állatot, addig sem lennék egyedül. Tényleg próbáld rendezni az életed, mert rengeteg lehetőséged van rá, csak légy mindig nyitott. Sok szerencsét.
2014. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!