Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy mondanatok meg a...

Ti hogy mondanatok meg a szuleiteknek hogy meg akartok halni?

Figyelt kérdés

Mar nincs kedvem elni tovabb, arra gondoltam hogy elmegyek itthonrol valami elhagyatott helyre ahol senki sem jar es meghalok, ott ugy sem talalnak meg

18/f


2014. szept. 10. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Ezt inkább ne közöld senkivel, különben megakadályoznak benne. 18/L
2014. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
whisky és kóla, máris szép a világ, hidd el!
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy ezt megtenni a szüleiddel, akik életet adtak, mit számít, hogy mondod el?
2014. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor nem szolok rola nekik
2014. szept. 10. 17:12
 5/23 anonim válasza:
Írj...
2014. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Menj pszichiáterhez... BETŰZZEM?!?!P SZ I C H I Á T E R!!!
2014. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Kérlek! Kérlek szépen, ne tedd ezt! Olyan drága az életed, hogy valaki már meghalt Érted, mert annyira szeretett és még mindig ugyanúgy szeret, mert Ő nem változik meg! Imádkozz Jézushoz, mert Ő valóban megváltoztatja a életed és örömet és célt ad! Ha úgy érzed, hogy senkinek se vagy fontos, akkor gondolj Rá! Neki mindig a legfontosabb leszel! Én is megtapasztaltam. Mindenképp imádkozz hozzá, adj még esélyt magadnak!
2014. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hülye lennék elmondani...
2014. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira szeretnék és törődnének vele nem lenne depressziós a gyerek, cseszd meg.
2014. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossághoz nagy lelkierő kell. De számomra akkor is ez a könnyebbik út...és te ezt választod. Ahelyett, hogy próbálkoznál. Elmennél szakemberhez, vagy valamit tennél. Én akkor sem tudnám megölni magam, ha teljesen egyedül élnék, borzalmas körülmények között, és a lelkem romokban heverne. Persze mindenki más típus. De ha neked még vannak szüleid, akkor gondolj rájuk is, és beszéld meg velük a problémáidat.
2014. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!