Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megöl a magány. :- ( Lányok,...

Megöl a magány. :- ( Lányok, vagy valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, de iszonyúan magányos, konkrétan alig beszélek emberekkel, pedig jól esne, csak valahogy sose jön össze, hiába szeretnék.

Haverokkal, ismerősökkel pár hetente összefutok pár órára, de igazából ennyi. Lányokkal meg nem is tudom mikor váltottam utoljára 1-1 szót is akár, de években mérhető a dolog.

Nem kapcsolatot keresek, az úgy érzem esélytelen lenne, csak nagyon jól esne beszélgetni, főként lányokkal, akár meginni egy üdítőt vagy épp beülni egy pizzára és beszélgetni egy jót, bármi további nélkül, csak a társaság miatt. Sümeg közelében élek.

Nagyon rossz már, hogy szűk családi körön kívül alig váltok emberekkel szót. Idén felnőttképzésen veszek részt, így heti két alkalommal járok emberek közt, de persze a hozzám legközelebbi korban lévő emberke is vagy 10 évvel idősebb, így a közös téma nem igen esélyes.

Tavaly november-február között a családomon kívül szó szerint nem váltottam senkivel egy szót sem és ez kegyetlen rossz volt, idén nem szeretném, ha megismétlődne.

Gondolom az már világos, hogy nem vagyok egy nagy társasági ember, nem is érzem magam jól ha nagy a társaság, inkább csak az esne jól, ha lenne valaki akivel néha le lehet ülni beszélgetni, dumálgatni, vagy esetleg sétálni.

Ha gondoljátok írjatok, köszönöm előre is.



2014. nov. 3. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem élek sümeg közelében, de ha benne lennél mondjuk levelezésben, akkor nyugodtan írj. 25L
2014. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is messzebbről való vagyok de neten szívesen kommunikálok :)
2014. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2014. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hol élsz? 18/F
2014. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sümeg-et a legkönynebb megtalálni, attól 10km egy falu.
2014. nov. 4. 00:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem. Értjük! Mi azért felajánlottunk egy lehetőséget, mert sokszor a levelezéssel is lehet jó barátokra lelni, vagy a lelki fájdalmon könnyíteni, hiszen van kivel beszélgetni, akikkel az ember időközönként össze is tud futni. Feltéve ha mindkét fél nyitott arra, hogy megmozduljon a másik felé... :) 1-es voltam.
2014. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyet egy szóval sem említettem, örülök, hogy írtatok, csak telefonról pötyögöm ezt. :(
2014. nov. 4. 07:47
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

De hol? :D

Nem élek messze sümegtől én sem. Tapolcára szoktál járni?

Am még egyszer mondom hogy nem vagyok csaj. És meleg sem mielőtt megkérdeznéd. xddd

2014. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szoktam, igen. Gyömörő amúgy, gondolom akkor környékbeli vagy, nagyjából tuti tudod. :)
2014. nov. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!