Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amióta szakított velem a...

Amióta szakított velem a barátom nem tudok mit kezdeni magammal, nagyon egyedül vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam egy társasági ember, de amíg együtt voltunk nem volt olyan rossz, mert otthon is volt mellettem valaki, főztem, mostam rá, napközben dolgoztam. de amióta szakítottunk és elköltözött folyton magányos vagyok és hiányolom a társaságot. csak pár barátnőm van, ők más városban laknak, vagy sok dolguk van és nem tudunk sűrűn találkozni. de egyszerűen kikészülök már egyedül! a szakításon is sokkal nehezebben tudom túltenni magam és kezdek depresszióba süllyedni. mit tegyek? sportolni nem nagyon szeretek ez nem igazán tud lefoglalni. mihez kezdhetnék?

2014. nov. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha főzni, mosni akarsz valakire, akkor add meg a címedet privibe, aztán megdumcsizzuk.
2014. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha dumálni akarsz írhatsz. 24F
2014. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, keress új pasit. Vagy simán foglald el magad olyasmivel ami érdekel... én pl konzolon játszok, gitározok... eszembe sem jut azon gondolkodni hogy egyedül vagyok, nagyon jó ez így, senki nem zavar, azt csinálom amit akarok.
2014. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy egy kicsit magaddal is foglalkozz! A sporton kívül ezeregy dologgal foglalkozhatsz. Nem baj, ha a barátaid távol vannak, így legalább más emberekkel is barátkozhatsz. Nem baj, ha nem vagy egy nagyszájú tyúk, ettől még lehetnek barátaid. Próbálj meg nyitottabb lenni!
2014. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát
2014. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, h úgy tűnik, kapcsolatfüggő vagy, mint a legtöbb nő. Nincs most barátod, és máris összedől a világ. Nem hinném,h megfogadod, de ha lennének igaz barátaid, akkor nem lenne ez. Mondjuk Magyarországon nagyon nehéz igaz barátokat szerezni.

Elég erősnek kéne lenned ahhoz, h egy szakítás ne vágjon földhöz ennyire. Foglald el magad, próbálj barátokat szerezni, új hobbik stb.

2014. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 18 feletti vagy, ismerkedj meg velem. Cserébe néha én is mosok, főzök rád, és beszélgetni is fogunk.
2014. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!