Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 17 éves fiú vagyok, nincsenek...

17 éves fiú vagyok, nincsenek barátaim, nincs hobbim magán tanulo vagyok egész nap unatkozok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 18:35
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Járj el valami csapatsportra,vagy nyáron táborokba.Ott úgysem szövődnek annyira mély barátságok,de legalább kipróbálhatod magad.Másik suli nem jó?
2014. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy olyanok miért válaszolnak, akik nem értik meg, hogy mim megy keresztül. Lehet, hogy ez egy troll kérdés, de igenis vannak olyanok akik félnek buszra szállni és szenvedés iskolába járniuk! Mellesleg kicsit sem vicces dolgok ezek, saját tapasztalatból tudom.

Egyébként ha unatkozol akkor nézz sorozatokat, játsz a gépen, menj el sétálni a környékre és nézz körül, sétáltass kutyát, főzz, énekelj, tvzz, menj el valahova a családoddal. A lényeg az, hogy ne tedd azt, hogy fekszel egész nap, mert a gondolataid meg fognak őrjiteni. Ki akarsz majd rohanni a világból. Ja és nézegess vicces videókat stb. Mert a nevetés rengeteget segít az emberen.:D


Már írtam. 17/L

2014. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!