Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találtam barátnőt az...

Nem találtam barátnőt az egyetemen, pedig annyira bíztam benne. Mi segít a végső elkeseredésen?

Figyelt kérdés

Mielőtt egyetemre jártam volna, annyira bíztam benne, hogy majd az egyetemen megismerkedem életem szerelmével, de ahogy már az 5. évem taposom és már végzős vagyok, úgy érzem, nagy csalódás volt az egész. Már fel is akarom adni, nekem nem lesz soha barátnőm :( Hogyan lehet végleg beletörődni az elkeseredésbe, feladni valamit, amit nagyon szerettem volna? Valami jó módszer? És hagyjuk már ezt, hogy fiatal vagyok, mert nem vagyok az... ilyenkorra már illett volna egy párkapcsolatot összehoznom, és volt is, de emlékezni sem akarok rá.

23/F



2014. dec. 18. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Senkinek sem garantalt az hogy az egyetemen ismered meg èleted szerelmet.

Lehet te a munka.h. fogod, barhol megtalahatod.

2014. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi segít? Például az, hogy bárhol megtalálhatod... Én már 15 éves koromban megtaláltam például, de nem az iskolában...

Nem biztos hogy az egyetemen fogod és ne kösd az iskolához a párkeresést, mert nem csak ott lehet.

Sok sikert.

2014. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezért kicsi az esély ,h nőd lesz, mert rágörcsöltél , és mert tétnek állítottad be magad számára!


Minél kevesebb megkötésed van és minél kevésbé tartod fontosnak ezt, és minél kevésbé kapaszkodsz ebbe, annál nagyobb eséllyel történik meg veled, és ez sok minden másra is igaz.


Ha minderre ügyelsz, akkor már csak markáns tényezők akadályozhatnak, pl nincs pénzed utazni, se óvszerre, annyira mély szegénységben élsz; vagy pl kicsi településen laksz, alig vannak körülötted korban hozzád illő lányok és nincs mód rendszeresen máshol tartózkodnod; vagy pl súlyos betegséged van, vagy pl non stop zavaró tüneteid vannak pl állandóan és erősen köhögsz, pláne ha komolyabb dologról van szó, az gátolhat sokakat abban, h intim módon kinyíljanak neked. De ha nincs szó ilyenekről, akkor már csak a pszichén, hozzáálláson múlik! Írtam főleg min! Ne görcsölj.


Minél kevesebb elvárásod legyen, pl ne akard a leendő kapcsolat hosszát előre meghatározni, hogy neked kizárólag tartós pár kapcsolat kell, vagy hogy mindenképp beszédes legyen a lány ,vagy mindenképp szűkszavú, stb.


Javaslom, h ismerkedj, ismerkedj, ismerkedj! A kulcs ,h ne rögzíts elvárásokat ,hogy na most itt és itt esélyesebb összejönnöd, vagy ilyen, olyan módon, mert te pl az egyetemi bulit nem tartod mondjuk erre méltónak, vagy akármi.... A kucsl az, h ne görcsölj és hogy MINÉL TÖBB HELYZETBEN, HELYSZÍNEN, MIND TÖBB LÁNNYAL BESZÉLGESS ÉS BESZÉLGESS. Ennyi... és ne konkretizálj semmit ,hogy hogyan, mikor, milyen helyzetben "kell" megtörténnie ennek annak! Ha így állsz hozzá, lesz, h olyan szituban, időpontban stb lesz minimum egy jó flörtöd, amilyen szitura, időpontra stb nem is számítanál!


Ne legyél kiszámított , ha esetleg az vagy. Fedezd fel saját spontaneitásod, humorod! Érezd jól magad! Én kiskorúként eléggé aggodalmaskodtam, görcsöltem a lányok miatt, és egyszer, amikor végleg lemondtam egy lányról 17 évesen, akkor összefutottam vele a suliban, és mivel már lemondtam róla gondolatban, és ennek szellemében dumálgattam vele, a csaj felszedett engem! Azóta többszörösen igazolódott számomra, h kulcs volt ,h elengedtem magam, de ez nem azt jelenti ,h ha elengeded magad, az tuti siker! Hanem azt jelenti ,h akkor már nincs akadály ,h sikered legyen, tehát innentől beszélgess, beszélgess lányokkal amikor csak tudsz, és a tizedik, vagy harmincadik csajjal lesz valamid! Fokról fokra! Lehet h olykor hirtelen mély víz, pl azonnal le akar veled feküdni, de egyelőre jó, ha eleinte csak flörtjeid lesznek. Az egyik flört meg át fog csapni romantikázásba, aztán azon veszitek észre magatokat, h már hetek óta jártok. Stimm? Nem azért lesz így, mert eltervezted. Ha eltervezed, általában gát!!


A nő érzi, ha oldott a férfi. Ehhez SZOKNOD KELL a női társaságot! Az már haladás, ha egyre több csajjal haverkodsz, mert szokod a jelenlétüket! A legjobb, ha olyan csajon kipróbálod a bókolást (éreztesd vele, h MOST EZ NEM udvarlás!), aki közepesen tetszik neked.


Önmagad add, ne viselkedj! Légy kulturált de ne mást adj, mint ami vagy! Inkább szűrőt alkalmazz magadra, ne adj ki mindent magadból, de ne is hazudj! Fokozatosan add magad, de mindig önmagad add!


Gondolj bele, akit haverként kezelsz, csaj, miért ne dicsérhetnéd meg a haját ,szemeit, anélkül, h akarnál tőle bármit is? Na látod... és ez arra jó, hogy gyakorolhatod azt, h ha épp kikívánkozik belőled őszintén a bók, akkor megtedd, és ezáltal szokod saját magadat ilyen helyzetben!


Az őszinte bókolás fontos, tanulnod is fontos, mert a lányok nagyon örülnek ennek. Sajnos a hazug bókot is elhiszik, de te ne verj át senkit, ahogy én se! Akkor bókolj, ha kikívánkozik belőled! És lazán, őszintén. Beszélgettek és valami "megcsillan a szeméből" vagy akármi... érzed, h valami vibráció megvág téged... m,ond ki neki! Imádni fogja! Helyzetfüggő persze, meg kerülda bunkó nőket, de normális esetbe nimádják, hogy megmondod: "te Joli, valami isteni szemeid vannak...", vagy ahogy jön belőled! "Mennyire mélyfeketék a szemeid... ezt annyira imádom! Nagyon szép!"


Ha hiteles vagy, és lelkedből mondod, és gyakoroltad már sokszor a bókolást, akkor nem tudnak zavarba hozni! Kell érzéket is kifejlesztened, h reagálni tudj a bár mondjuk nem bántó, de viccesen cikiző reakciókra! Pl átlagos esetben tetszik a nőknek a bők, de lehet ,h tesztel téged, mennyire vagy magabiztos, és ezt reagálja:

"Na mi van, ma kis lovag, csak nem altatni akarsz? ;) "

Erre te megmondod kedvesen, hogy "brutál szépek a szemeid, Joli. Ez van! :)"

Erre Joli: "Ezt mondtad az előbb is. ;) Mire akarsz kilyukadni, kis lovag, he? ;)"

Erre megmondhatod neki, ha őszintén érezted, hogy pl

"tutira feltűnt most, h gyönyörű szemeid vannak. Ez el akartam mondani, mert varázsosak! imádom, ahogy csillognak, kis tündér!"


Nyilván NINCS KONKRÉT RECEPT ! A BAJ PONT A KONKRÉT RECEPT! Azért írtam egy konkrét szitut, hogy valamit nagyjából konkrétan is vázoljak ,egy lehetséges helyzetről. A lényeg, h azt mondasz ,amit akarsz ,csak hiteles legyen és a lánnyal kapcsolatos tetszésedről szóljon! Érezz rá , mikor és mit engedj ki magadból, de spontán! Ezt nem lehet megtervezni, függ a pillanattól, a lelkiállapotodtól, a csajtól, stb!


NE FELEDD A MONDÁST:

HA A HOMOKOT A TENYEREDBEN MEGMARKOLOD, KIFOLYIK BELŐLE,

MÍG HA FINOMAN, LAZÁN TARTOD, OTT MARAD! :)


Hallgasd meg a nőt. Lehetőleg NE adj neki tanácsot, kivéve esetleg ha kifejezetten kéri, akkor lehet. Kerüld a konfliktusokat, főleg amíg nem a barátnőd! Ha már hónapok óta együtt vagytok, az más, olyankor úgy is előjönnek legalább apró problémák. :))

szerény, de magabiztos és oldott legyél, ezt kell elsősorban elérned önmagadban. Ezért jók a TÉT NÉLKÜLI bókolások is. ÉS akkor ráérzel, h végső soron akkor sincs tétje, ha a csaj tényleg jó lenne neked... Kezd tehát olyanon a bókolást, aki alig vonz téged!!! De ne szédítsd! Éreztesd az olyannal, h egyszerűen cska tetszik valami rajta neked, de semmi komoly! Aki meg komolyan érdekel, csak mondd, ami tetszik rajta, nem kell túlspirázni!


Ne határozz meg mereven semmit ,azt se, hogy "na már 3 hónapja, hetente dumálok vele, most akkor járunk, vagy mindig megakadunk ugyanott?" - ilyen hozzáállás akadályozza a sikered a nőknél, sikered, h tartós párt találj!


MINDEN APRÓ SIKERNEK ÖRÜLJ, AZ MIND ÉPÍT TÉGED! Ha egy nő csak dugni akar veled, majd nem akar folytatást, akkor örülj, h történt valami! Pozitivan fog hatni rád! És meg is fog látszani rajtad, h nem kapaszkodsz senkibe, ugyanakkor kellett legalább a tested eggyel több nőnek! Amikor újabb nővel beszélgetsz, tudat alatt érezni fogja mindezt! Ahogyan azt is, hogy "na, ez egy görcs pasi, biztos megint erőlködik, akar valamit tőlem..."


Tanulj meg adni! De sose hagyd h kihasználjanak, sose aláztasd meg magad! Ne akarj megvásárolni egy nőt! Nem muszáj meghívnod semmire! Lehet apropója egy beszélgetésnek, ha meghívod egy italra, de ez ne legyen cél! Sőt ,ha a nő anyagiakat kér tőled, gyorsan lépj le akkor is ,ha sok pénzed van, mert esélyesen csak a lóvád kell neki! Az nem érzelem!!


Sose csinálj a nőkkel kényszeredett dolgokat! Pl annak semmi értelme, hogy "uhhh, 20 iksz éves vagyok, még mindig nem volt egy flörtöm se, na jóóóvan, az a középnyomi csaj is jó lesz ,csak legyen mááávalami, benyögök neki valami dumát, úgy se valami szép lány, örül, ha valaki elviszik, még nekem is jó lesz, egye fene" -NE TEDD! NEM HITELES! Előbb utóbb kibukik, ha nem voltál hiteles és ha még valami ki is alakult, annak rovására fog menni!!


Egyébként meg a nagyon szép nőtől se kell félni, nem harapnak! Nem hinnéd el, h én, aki átlagos külsejű vagyok, nulla anyagiakkal milyen szép csajjal is csókolóztam már -már bánom, h nem akartam a társaságból távolabb vinni ,h megdughassam, pedig tapadt rám-, abszurd körülmények között, értsd: minden az ellen volt, h BÁRKIVEL is flörtölök -ahogy épp kinéztem, amit ettem stb, nem is ecsetelném, de amúgy józan voltam! nem fogyasztok alkoholt és semmi káros szenvedélyem nincs!-, de a társaság legszebb csaj engem választott! Úgy, h addig alig volt tapasztalatom a lányoknál, kb annyi idősen, mint most te vagy!


És miért? Mert nem görcsöltem, Ez volt bennem: Aha. az ott helyes lány. Hm... na az meg csúcs, hm, igenkellemes látvány, na jó van, itt és most van ilyen is, kellemes hangulat, szép lányok. "Szia, na ja, nálunk is ez volt, tényleg nálatok is?" Csak jól éreztem magam, meg poénkodtam, nem erőltetetten, hanem amit jól esett spontán rögtönöznöm. Nem vártam semmit. A csaj meg már alig bírt magával, megfogta a kezem egy idő után, aztán félrevonult velem. Na jó, mondom magamban , akkor dumáljunk így. Ekkor se érdekelt, mi lesz, a jelent élveztem: hümmm , helyes kis bige, még külön is vonult velem, nyami. :P De nem érdekelt, lesz-e folytatás, élveztem a helyzetet, ő meg érezte, h oldott vagyok és jól érzem magam vele! Ennyi! Utána alig bírtam leszedni magamról a csajt, egész éjjel ez a környéken legszebb csaj végigsmárolta velem az éjszakát, de már szó szerint fulladoztam emiatt. Pedig nem csináltam semmi különöset - EZ VOLT A KULCS! Ez nem sikert jelent , hanem azt, h nem adtam okot akadályra. Innentől már csak idő kérdése, melyik csaj érzi rajtad, h oldott vagy. Közülük már csak az a kérdés, ki van veled hasonló hullámhosszon, és az fog tapadni rád, te meg elmondod neki, mi tetszik rajta, vagy egyszerűen csak meghallgatod őt, poénkodsz vele, ami épp jól esik neked. A nő megválaszt és inspirál téged, h "te srác, csináld már velem ezt, meg azt, mert bizsergetsz!"


Értsd meg mit NE tegyél a nőkkel! Sokkal inkább tudd meg, mit NE! Az kevésbé fontos, h mit igen! És alakulsz, mint púpos a prés alatt! :)


Ennyi. Gyakorolj.

2014. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Még annyit hozzáteszek, h felejtsd e la sztereotipiákat, egy részük hamis! Felejtsd el általában a filmeket! Felejtsd el a látványos, szerepjátszó izomagy, "vetítőgép" csávókat! Mind rossz példa! Ezeknek olykor vannak sikereik, de idővel kibukik a nők előtt ,h szerepjátszanak, így nem kapnak ők igazi érzelmeket, legfeljebb eleinte, átmenetileg, amíg sikeresen átvágták a lányt! Felejtsd el, amikor feszít vagányan egy csávó, és laza benyögései vannak a csajok előtt! Max rövid, kényszeredett eredményeik vannak!


Inkább javaslom, gondold végig az előző hosszas beírásom. Vagy tégy, amit akarsz, görcsölj tovább. ;) Te döntesz. :)

2014. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!