Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az iskolában alig tudok...

Az iskolában alig tudok megszólalni a hangom más és elég halkan beszélek. Nem tudok önmagam lenni Egy pár lánnyal már beszélgettem de hosszú ideig semmilyen témáról sem tudok beszélgetni senkivel. Interneten bárkivel tudok beszélgetni bármiről Miért?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Eléggé önbizalomhiányos.
2015. jan. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz :D önbizalom hiány, ezen változtass és a többi már jön, le kell szarni más mit gondol, kamasz fejjel ezt nehéz, de ennyire egyszerű, majd később rá jössz
2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hat nem régiben én is ijen voltam a szinta csak az LBmel beszeltem majd az össze jött az egyik fiuval es megbaratkoztunk akkor jöttem ra hogy nem olyan szörnyetegek . Am ha van valamijen hobbid amit nagyon szertsz csinálni vagy sokat tudsz róla akkor kérdezz rá (pl: szoktál könyveket olvasni , szeretsz sportolni?, van kedvenc énekesed? Meg ilyeneket en mindig menyogok valami hülyeséget . vagy a legjobb kozos tema akire mindenki harap : a tanarok , ha van kozos tanarotok akkor kerdezd meg h szeretie es ha nem mi idegesit benne.
2015. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Juj bocsi a helyes írásert , de nincs computerunk e telorol eleg nehez irni
2015. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így voltam az iskolában...

Most is ilyen vagyok, csak perpillanat nem járok sehová. Épp emiatt. Szeptembertől talán elkezdek tanulni, de akkor se egyedül, tesómmal együtt, de félek, hogy majd magamra hagy, szóval így is elég nagy lépés. És az, hogy ezt meg akarom tenni, több, mint 5 évembe telt. Hogy ezek után ott hogy fogok boldogulni, azt még nem tudom.

2016. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!