Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szex olyan, mint a penz?

A szex olyan, mint a penz?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogy a hozzajutas, es megtartas szempontjabol.

Voltam gyakorlaton,es egy jo csajjal beszelgettem, erre ez az ottani vezerigazgatonak nagyon nem tetszett, lattam rajta. A vezer ugy reagalt, mintha a szajabol teptem volna ki a penzt. Gondolom a cegnel dolgozo fiacskajanak nezte ki a lanyt.



2015. jan. 18. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A pénz jobb. ;)
2015. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem a szex az szex!


Szükséglet!


Van tyúkhúsleves, és gyúkhúslevespor.


Szóval vagy csinálod élesben, vagy imitálod, de valahogy úgyis túlvagy időnként rajta ha bevallod magadnak ha nem.



Megtartani valakit az már egy teljesen más síkú dolog..

2015. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
"Voltam gyakorlaton,es egy jo csajjal beszelgettem, erre ez az ottani vezerigazgatonak nagyon nem tetszett, lattam rajta." Lehet, hogy munkát vár el töletek a naiv idealistája?
2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Te aztán komoly munkaerő lehetsz :) Inkább a munkával foglalkozz, ne ilyen tinilány szintű dolgok járjanak a fejedben.

Egyébként a szex és a pénz abban hasonlítanak egymásra, hogy mindkettő jó, ha van, és jó, ha sok van belőle :D

2015. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet, hogy azért nem tetszett a főnöknek a flörtölgetésed, mert munka helyett csináltad, miközben más embert is feltartottál vele?


Továbbá, a XXI. századi Európában (még itt a kelet-balkáni részén is) már több mint egy évszázada nem divat, hogy apuci-anyuci vagy a földesúr mondja meg, hogy ki kivel házasodhat.

2015. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a hatalomnak, és a pénznek lehet hogy van köze egymáshoz, de a szex az semmiképp nem illik a keresőszavak közé.


A nőknek is vannak szükségleteik, kérdés az hogy valaki az a kategória akivel már csak pénzért, vagy az akivel szóhang nélkül.



Más szemszögből nézve ha kizárólag pénzzel állsz ehhez a témához akkor eldöntheted, hogy k-rvákra költesz, vagy plasztikai sebészre?


De ez esetben tedd fel a kérdést magadnak, hogy ki is akkor az igazán k-rva?

2015. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

# 5/6 ma 11:14 :D :D


Dehogynem! hajaj...


Nézz körbe a cigányoknál / zsidóknál / katolikusoknál!


Meg úgy a felsőbb tízezer köreiben...

2015. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök ugyanolyan! Egyiket se a vezérigazgató szájából kell kitépni.
2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez fájt... ha tényleg kinézte a gyereknek akkor tudod hova kívánom, ha meg nem akkor dógozzá
2016. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!