Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet-e valaha boldog egy...

Lehet-e valaha boldog egy lány aki olyan ronda, hogy nincsenek barátai, fiúja meg még soha nem volt és valószínűleg nem is lesz?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul vagyok, hogy én nem kellek senkinek, mindenhol csak boldog párokat látok. Irigy vagyok a sok kis 13-14 éves lányra akik ki vannak élve. Azt mondják arra bárki jó, de én nem ezt veszem észre...

2015. febr. 15. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy ronda vagy? Mindenkinek más az ízlése, ami az egyiknek szép, az a másiknak nem, vagy ami ronda az egyiknek az a másiknak szép.

Ha meg elégedetlen vagy magaddal, sajnáltatás helyett változtass magadon! Változtasd meg pl a hajad színét, hosszát, ha van rajtad felesleg, akkor kezdj el edzeni!


Minden megvalósítható, ha az ember tényleg akarja, van kitartása és van célja!

2015. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, csak nyisd ki magad. Ha gondolod írj
2015. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mindenki mondja, hogy egy ronda szar vagyok, mindek élek stb. meg én is látom. Hiába változtatok a hajamon, nem áll jól se a rövid, se a hosszú és még a smink sem.
2015. febr. 15. 16:14
 4/23 anonim ***** válasza:
A lelkedet kell megváltoztatni, mert annak kisugárzása az, ami kívülről látszik.
2015. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 4-es kommentelővel!

Ahogy viselkedsz, bánsz és magaddal és ahogy saját magadról vélekedsz, azt kapod csupán vissza.

Az emberek úgy viszonyulnak hozzád, ahogy te viszonyulsz saját magadhoz!

2015. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ugyenez velem, csak férfiként. Ronda vagyok, de nem ezt tartom a magányom okának. A magányom oka inkább a mérhetetlenül rossz kommunikációs képességemben rejlik. Amik másnak egyértelmű egy ismerkedésnél, az nekem nem. Ami másnak nem egyértelmű egy számítógépnél, az viszont nekem igen. Máshogy vagyok bekötve, de a számítógép nem megoldás a magányra, csak tüneti kezelés. Mindig magányos leszek, leszünk. F
2015. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan. :) Nem hiszem hogy ronda lennél.Csak a rossz akaróid akarják ezt elhitetni veled. 21/F
2015. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy társkeresőre, és lásd a csodát. Levelek 100ait.
2015. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem csak a rossz akaróim, én is látom. Hosszú az orrom profilból, kicsik a melleim, ronda az egész arcom stb.
2015. febr. 15. 17:51
 10/23 anonim ***** válasza:

Addig míg nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy, addig ugyanezt a visszajelzést fogod kapni.

Az emberek csak türköt tartanak eléd.


Mi lenne, ha abbahagynád saját magad fikázását és pozitívabban látnád az egészet?

Próbáld meg kb 1-2 hétig, hogy szépnek látod magad.

A világ is szebbnek fog ezek után látni téged!


Nem kell elhinni, amit írok, csak próbáld ki!

2015. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!