Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már sosem leszek önfeledt és...

Már sosem leszek önfeledt és boldog?

Figyelt kérdés

Egy ideje rám telepedett a magány és a végtelen szomorúság érzése. Egyszerűen nincs kedvem semmihez, senkihez, a városba vágyok, ahol nyüzsög az élet (hozzáteszem, falun élek). Valahol karácsony tájékán tört el bennem valami, nem volt karácsonyhangulatom sem, pedig az előző években mindig volt - csak bőgtem és bőgtem emiatt, ami lássuk be, nem javított a helyzeten. Aztán, amikor ez kezdett elmúlni, el kellett költöznünk otthonról. Ahogy megváltozott a légkör, a megszokott dolgok, a háttér, rosszabbodott a helyzet. Azt hiszem, depressziós lettem, és ez nem akar elmúlni - pedig január óta ezzel küzdök. Azt mondják, ez normális érzés tinédzserkorban, de aggódom: lesz már valaha olyan a közérzetem, mint amilyen azelőtt volt? :( Köszönöm a válaszokat!


14|Lány



2015. márc. 21. 16:13
 1/5 anonim válasza:
57%
Lányként minden esélyed megvan a boldogságra, elég várnod a sült galambot. Lesz majd egy pillanat az életedben amikor majd rájössz hogy csalfa szexuálisan provokatív viselkedéssel bármit elérhetsz, és bármit megkapthatsz. További minden jót!
2015. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es te barom, egy 14 éves lánynak írni ilyesmit...


Kérdező, én is falun élek, városból jöttem el, azóta van rosszkedvem nekem is, nem vagy vele egyedül.

Próbálj barátokat szerezni, ez a legfontosabb.

És mindenképpen vond el a figyelmed magadról, hogy rosszul érzed magad, próbálj valamiből feltöltődni.

Nem lehet, a szüleid miatt érzed ezt?

Volt egy ismerősöm, neki az anyukája tette tönkre a kislánykorát.

Próbálj barátokat szerezni, akik tényleg igazi barátok.

2015. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# - köszönöm, biztos meglesz az a pillanat, de van egy csalfa gyanúm, hogy nem a közeljövőben ;)

2# - Nem tudom... Lehet, hogy az is közrejátszik. Néha akaratlanul is megbántanak és kritizálnak, de mit tehetnék ellene? A szüleimet nem én nevelem. Nagyon nehezen bontakozok ki, nem is igazán tudom, hol találhatnék. Mindenki A) átver B) kihasznál C) csak második vagy harmadik vagyok neki. Köszönöm a válaszodat, tényleg sokat segített! :)

2015. márc. 21. 17:19
 4/5 gublug ***** válasza:

A világ körülötted mindig változni fog. Sosem állandó. A boldogságot nem hozza meg ha kifelé figyelsz. Nem leszel tartósan boldog a legújabb trendtől, a legjobb zenéktől, a legjobb pasiktól/csajoktól. Nem leszel tartósan boldog a pénzedtől és a kocsidtól meg a házadtól. Stb.

A barátaid is emberek, megszületnek és meghalnak, akkor aztán megint sír az ember.


Mélyedj el magadban. Ha a belső boldogságod forrását megtalálod, jöhet bármi, lelki békéd megmarad. De a belső boldogságodat nem magadon kívül fogod megtalálni.

2015. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző hsz ezo faxságára nem figyelj !
2015. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!