Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális dolog ez nálam?...

Normális dolog ez nálam? Imádok egyedül lenni évtizedek óta.

Figyelt kérdés
Kamaszként nyomultam a csajokra, volt is 6 barátnőm 20 éves koromig, de valahogy a katonaság utáni időkben mintha kicserélődtem volna. Én, aki sosem volt itthon, mert mindig csavarogtam, mára egy otthon ülő, barkácsoló ember lettem. Nem keresem az emberek társaságát. Évekig semmi sex, és nem is hajtottam magam azon, hogy nőt szerezzek magamnak. Ismerőseim szerint nagyon jó képű, vonzó férfi vagyok. 20-tól 40-ig megnéznek a nők, de nem érdekelnek. Meleg biztos, hogy nem vagyok, mert a tévét le tudnám rúgni ilyen Conchita Wurst féle emberek miatt. Az is elképzelhető, hogy a nők elképesztően változnak és nem jó irányban. Van önbizalmam, és határozott ember vagyok általában. Oda figyelnek, ha szólok valamit. De egyszerűen nem érzem azt, hogy nekem szükségem lenne nőre. Ha közeledett is felém egy kollegina és ajánlott egy programot, ha van kedvem csatlakozni hozzá, írjak. Kedves mosollyal biccentettem egyet, de ennyi. Imádok egyedül lenni, imádom a magányt. Utálok beszélgetni is, mert az egyszerű témák nagyon nem érdekelnek. Kicsit úgy érzem magam, mintha 35 évesen egy 80 éves ember agya lenne a fejemben. Az én korosztályomba ilyenkor még a pasik megpróbálnak annyi nőt elszédíteni amennyit még tudnak, nálam ez hiányzik. Nem töröm magam ezen. Ez betegség lehet? Nincs baj a férfiasságommal sem, működik minden rendesen. Csak tavaly májuson kívül kb 8 évente sexelek.

2015. ápr. 22. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem semmi baj veled.Szabadon élsz,kötöttségek nélkül.Kevés ember van,aki ezt meg tudja valósítani!

Azt teszed,amit szeretnél,nem azt,amire köteleznek.

Nem vagy magányos,hanem boldog önmagaddal!

Nincs szükséged társra,hiszen mindent megadsz magadnak.

Kívánom neked,élj továbbra is úgy,ahogy szeretnél!

2015. ápr. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
..
2015. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Aszexuális - egyre több ma az ilyen.

Szeretek egyedül lenni én is, nem kell alkalmazkodni, jól lehet gondolkozni és írni. Szerintem nincs baj veled.

2015. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, bár az ember társas lény, magányra mindenkinek szüksége van. Kinek többre, kinek kevesebbre. Neked többre. Ha közelebbről ismernélek, azt mondanám, szerepkényszert érzel, amikor mással vagy, és ez fáraszt. Mivel azonban nem ismerlek, nem mondom ezt. (Csak gondolom.)
2015. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor normális. Én irigyellek, én is egyedül élek, mármint nincs nőm, de szeretnék, de kimaradt az életemből, ez fáj, ennyiből irigyellek.
2015. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj
2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! En nagyon becsulom a hozzad hasonlo embereket. Fiuk kozul kwves van es azt kell hogy mondjam, aranyag er hogy ilyen vagy! Egyreszt orulj hogy nem vagy olyan mint a tomeg. Akar akarsz not akar nem de egy ilyen szemelyiseg marha vonzo a noknek. Na mindegy... tehat orulj es ne aggodj emiatt.
2015. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!