Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki barátkozni egy magányos...

Valaki barátkozni egy magányos 18 éves Budapest lánnyal?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,eléggé nehezen barátkozom de nem jellemző rám hogy zárkózott lennék,intelligens lánynak mondanám magam,de nem vagyok idegesítő okostojás :P

Nem vagyok otthonülő típus,szeretek kocsmákba,pubokba járni. Viszont elég negatív az életszemléletem és kicsit sötét a humorom.

Szeretem az elvont/érdekes emberek társaságát :)



2015. ápr. 26. 22:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat kimaradt,nem szeretnék ismerkedni csak barátkozni. És a kérdésből egy "i" is kimaradt :D
2015. ápr. 26. 22:37
 2/20 anonim ***** válasza:
#1-et nagyon nem értem.
2015. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mármint a kérdésemben az budapesti lány akart volna lenni,de csak Budapest lányt írtam. :)

Gyorsan kijavítottam mielőtt még belekötnek a nyelvtan tanárok.

2015. ápr. 26. 22:43
 4/20 anonim ***** válasza:
Nos úgy látom kidobták a horgot hátha beleakad egy balek aki egyoldalúan szórakoztatja majd a leányzót.
2015. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Éppen nem arra a részre gondoltam, hanem arra, hogy hogyan akarsz ismerkedés nélkül barátkozni.
2015. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mint mondtam csak balekot keres. Egy udvari bohócot.
2015. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem keresek párkapcsolatot,csak barátkozni szeretnék.
2015. ápr. 26. 22:52
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Az hogy téged csak baleknak néznek a nők/férfiak az csakis a te hibád,nem kellene általánosítani lépten-nyomon,és egy ismeretlen ember kérdése alatt kiadni a dühöd/csalódottságod amiért kihasználnak az emberek.

2015. ápr. 26. 22:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Micsoda kirohanás. :) Sokkal alaposabban meglehet ismerni egy embert ha kilökik a komfortzónájából, mint az ilyen kis small talk szerű pozőrködéssel. És még te keresel érdekes embereket? A kisujjamra se vagy elég. :D
2015. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én már feljebb kifejtettem rólad a véleményem.Az első hozzászólásodra direkt nem reagáltam,de te akkor is folytattad,és én urambocsá megmondtam a véleményem. Van erre egy szólás,"Edd amit főztél". De az meg téged minősít hogy minden áron próbálsz mindenkit meggyőzni hogy ha egy lány barátkozni akar az automatikusan udvari bolondot keres magának.

Mindegy is én egy ilyen pszichopatával nem álok le vitatkozni,maradj csak nyugodtan és rontsd a levegőt.

Jó szórakozást.

2015. ápr. 26. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!