Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmim. Nem szeretek...

Nincs semmim. Nem szeretek senkit. Engem sem szeret senki. Értelmes életem? Az sincs.

Figyelt kérdés

Sosem mondta még senki sem nekem hogy szeret, nem is fáj ez annyira, ez a természetes nekem, de azért szeretnék érezni végre én is..szeretnék szeretni valakit. De nem megy. Minden emberben próbálom csak a jót meg látni, de mindenki csak csalódást okoz és senki sem szeret...mindenki csak a saját érdekét keresi.Bárcsak még lennének igazi emberi kapcsolatok...

Néha úgy érzem, őrült vagyok. (lehet csak azért mert anyám mindig ezt mondja rám) Van egy képzeletbeli barátom akivel mindig beszélgetek, nem hangosan csak a fejemben. Ha ő nem lenne..az nagyon szar lenne. Nem tudod mi van velem, semmi értelme nincs az életemnek..eddig mindig én öntöttem lelket másokba, de én már nagyon kezdek ki fogyni az életből..azt senki nem veszi észre, hogy én min megyek keresztül. Az életem olyan mint a mocsok.



2015. aug. 7. 18:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok, hogy ilyen sokan és ilyeneket írtok..azt hittem el sem fogják olvasni, nagyon jól esik. Én is szeretlek benneteket! Kitartást testvéreim :)

Egyébként 17 éves vagyok.

2015. aug. 7. 20:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Én s szeretlek <3 Kitartás!
2015. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én is szeretlek, fontos vagy mindannyiunknak ! :))

én 16 vagyok, és tudom mit érzel.:) nekem sem mennek ezek a dolgok, de én már tudok örülni ennek is. régen mindig zavart, mert mindenki elítélt mert magamnakvaló vagyok, nem igazán tudok kapcsolatokat teremteni. de már rájöttem, hogy nem azért élek hogy másoknak megfeleljek vagy hogy olyan legyek mint ők. ma egy elég nagy probléma hogy a kapcsolatteremtés komolytalan, és felszínes, és már mindenki versenyként űzi a "barátszerzést".. rájöttem hogy a emiatt a sürgetés és megfelelésvágyás csak tönkremennék. én azért élek, hogy olvassak, hogy játsszak, hogy izgalmas filmeket nézzek, saját célokat állítsak, tanuljak, és hogy jól érezzem magam. ha azt teszed amit szeretsz, javulni fognak a dolgok. úgyis pont akkor talál az ember, amikor nem keres!:)

2015. aug. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én is szeretlek :)

Bocsi, hogy én hozom fel ezt a témát, de a pszichopata fogalomnak utána néztél már? Mert úgy érzem én az vagyok; sokszor elgondolkodom én is az életen, de szerencsére engem szeretnek a szüleim és a lányok is de soha nem viszonozok semmit.

pár jelző:

-Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait (habár soha nem viszonoztam a lányokat, majd a későbbiekben)

-Okszerűtlen gondolkodás (pl beszélgetéseknél bármikor közbevágok és teljesen más témát hozok fel)

-Idegeskedés hiánya

-Megbízhatatlanság

-A megbánás és szégyenérzet hiánya

-A szociális normák szándékos megszegése (egyszerűen imádom, nem is tudom mire vannak a szabályok)

-Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg (sokszor elgondolkodtató, bármikor megtenném, ha rosszra fordulna az életem pl hajléktalanság)

-Felelőtlenség

-Mások elméjének befolyásolása (nincs is annál jobb, ha valakit megtudok manipulálni és uralom a helyzetet)

- A pszichopata valahol mélyen élvezi a helyzetet, ha bajba kerül.(attól függ, de sokszor szeretem megadni másoknak az előnyt és úgy nekivágni a dolognak)

Ha 3 vagy több jelzőben magadra ismersz, akkor nagy a baj, sokkal több is van, de nézz utána


Cleckley* úgy határozza meg a pszichopátiás beteget, mint a normális ember tökéletes másolatát, amely egy az épelméjűséget tükröző álarccal rejti el belső emberi hiányosságait. Bár őszinte, intelligens és sokszor jó társaságnak is bizonyul, ez mind felületes, ugyanis a pszichopata ember nem képes őszinte érzelmeket érezni. Ez egy fajta védekező mechanizmusa a pszichopatának, amellyel akár 100 százalékos életet tud élni anélkül, hogy bárki gyanítaná mit rejt az álarca.

* Hervey Cleckley és Az épelméjűség mint álarc, csak angol verzióban érhető el, úgy tudom

tehát nincs valódi érzelem, habár az érzelmek tanulhatóak valamilyen szinten (illetve a nevelés is közrejátszik pl: sokszor csináltam olyan dolgot, amit meg kellene bánnom, de a szüleimnek a megbánást valamilyen módon sikerült belém nevelniük; jogos is ha másnak rossz véleménye lenne rólam akkor kevésbé manipulálható), de azokat csak egyes célok megvalósításához tanuljuk ki.

Én nem mondtam rád, hogy pszichopata vagy sőt ez a képzeletbeli barát eléggé fura, habár én magammal szoktam mindent "megbeszélni" illetve előre eltervezni.

Nagyon sok dolog mögé belátok tudom mit fognak tenni az emberek, tudom mit éreznek; egy filmnek a végét már a negyedénél vagy a közepén kitalálom.

Én csak ajánlanék egy tesztet, nagyon egyszerű csak egy választ kell adni, pszichopaták egy választ adnak és én sem bírok más megoldást elképzelni, elsőre megválaszoltam.

Ez a történet egy lányról szól! Az édesanyja temetésén találkozik egy férfival, akit eddig nem ismert. Azt gondolta, ez a férfi lenyűgöző, Annyira hitt abban, hogy ő álmai hercege, hogy beleszeretett, de soha nem kérte el a telefonszámát* és aztán…….. Néhány nappal később a nő, megölte a nővérét!

*nyilván a temetésen nem adódott meg az a helyzet.

Kérdés: Mi motiválta a fiatal lányt nővére meggyilkolására?

Választ írd le vagy ha nem szeretnéd, akkor itt van a válasz [link]

2015. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Énis szeretlek :) <3

Csak tudod egy patkány világban élünk és tudom mit érzel!

Mindenkihez kedvesen állsz hozzá,nyitott vagy bármilyen kapcsolatra,ember barát vagy, de nem az a fajta aki elmegy berug aztán hazamegy és felmegy fészbukra azt feltesz nyolcvanezerképet,hanem inkább az a fajta aki képes adni önmagábol hogy a másiknak jobb legyen képes szeretetet kimutatni stb..

énis ilyen voltam csak rájöttem hogy egyedül vagyok senki nem áll melletem,senkitse érdekel igazán mivan velem, senki nem törődik velem.

Rájöttem és elfogadtam nem tudsz rajta sajnos változtatni viszont magadon tudsz hogy NE ADD ODA SENKINEK A BIZALMAD ELSŐRE!! Igenis kikell érdemelni azt mert te nem egy átlagos ember vagy.

Várd ki amig valaki érdeklődik irántad de ne dobd neki oda magad tudd meg miért és mit akar ha látod hogy rosszindulatu használd ki te vagy kerüld el ha nem akkor NAGYON FINOMAN közeledj hozzá.

Légy Óvatos,elővigyázatos,megfontolt és sok sikert:)

ja meg persze Fel a fejjel te jó ember vagy!!!!!!:)

2015. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez alatt a kérdés alatt mindenki milyen aranyos :D

Beállok a sorba: Én is szeretlek! <3 És még sokkal többen, mint hinnéd, úgyhogy fel a fejjel !! ^^

2016. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretlek!
2019. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!