Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak barátaim, de mégis...

Vannak barátaim, de mégis egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem,de tényleg rettenetesen magányosnak szoktam magam érezni,pedig vannak barátaim,akik szeretnek,de én mégis így érzek.Miért lehet ez?
2015. nov. 5. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neke, is szokott ilyen lenni.
2015. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek barataim es megis maganyos vagyok
2015. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már a 30-at betöltöttem,most fogok megbolondulni!?
2015. nov. 5. 19:18
 4/11 A kérdező kommentje:
2-esnek: Sajnos az meg pláne,hogy nem jó!
2015. nov. 5. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a barátokból van hiány az életedben, hanem valami más. Hogy mi azt csak te tudhatod. Vagy hiába vannak barátaid, ha sose csináltok semmit együtt.
2015. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megbolondulni!
2015. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma is találkoztam az egyik barátommal és jól el voltunk,de amint hazaértem előtört belőlem ez.Párkapcsolatom is van.
2015. nov. 5. 19:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem,hogy talán nyitnom kellene kifelé és újabb emberekkel kellene megismerkednem.Mert talán nem elégítenek ki ezek a barátságok.
2015. nov. 5. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyiss Énfelém! Ha nyitott vagy új dolgok befogadására, talán még segíteni is tudok!
2015. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy társas magány! Lépj ki a kapcsolatból, és a baráti körödet is frissítsd, mert ezek nem adnak neked pluszt, sem örömet.


Én másfél évig éltem így. A barátaim eldumáltak a közös munkájukról, engem meg sem kérdeztek a sajátomról... a találkák 95%-át ez tette ki. Aztán a párommal sem beszélgettünk már, vagy ha mondtam valamit, nem figyelt rám.

Szakítottunk, és azzal a lendülettel a barátaimmal is végeztem. Most sokkal felszabadultabb vagyok, nyitott az újra. Levelezek egy sráccal, ismerkedek fiúkkal-lányokkal.

2015. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!