Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Életemben először egyedül...

Életemben először egyedül szilveszterezek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég szarul érzem magam egyedül, eddig mindig volt társaságom, de amióta egyetemista lettem, úgy éreztem, hogy többre vagyok hivatott, minthogy az ugyancsak már egyetemre járó ismerőseimmel hetente többször igyak.. Így senki nem maradt, aki élvezné a társaságom, rossz ember lennék?

2015. dec. 31. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is életemben először vagyok itthon egyedül szilveszterkor, de én akartam, és jól elvagyok. Játsz gépen + olvasgass GYIK et. Vagy tanulj esetleg.
2015. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy rossz ember. Attól még nem leszel rossz ember, hogy neked nem program az, nem elégít ki az az élet, hogy hetente többször eljárj inni és ennyi.

Nincs ebben semmi rossz, vannak akik még így vannak, csak meg kell találni a hozzád hasonló embereket.

Valamivel kösd le magad, filmezz, nézz tv-t, olvass, stb. :)

2015. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy nézd a tv-t. Beszélgess facebookon azokkal, akik úgyszint otthon maradtak, vagy ismerkedj itt.
2015. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen filmet nézzek.. amilyen filmeket én szeretek, azok nyomasztóak, azoktól csak rosszabb kedvem lenne.. a korábbi esték alkalmával mindig összejött valami "rövid" kapcsolat, azt hittem, hogy ebben a korban még erre vágyom... de rájöttem, hogy hiányzik valaki ilyenkor, aki hosszabb távon tervez velem (nem tudom, miért írom ezt ismeretlen embereknek), nem csak egy éjszakára tervezi a jövőnket :(
2015. dec. 31. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy rossz ember vagy ha csak állandóan nem gonosz cselekedeteken töröd a kobakodat. Gondolom ez nem így van, a többit pedig annyiból amennyit írtál nagyon nehéz lenne megállapítani. Vagyunk itt jópáran, akik egyedül szilvesztereznek, amint az magad is láthatod ha végignézed az utolsó egy óra kérdéseit! Üdv a klubban! Az hiszem itt tőlem nem messze valaki éppen felrobbantotta magát valami tűzijátékkal, mert most robogott el az ablakom alatt vagy két mentő megy egy csomó tűzoltóautó. Na, azok se nagyon szilvesztereznek, mert dolgznak szegények mint a mérgezett egér! Viszont holnap január 1. és akkor újra felkel a Nap és új reményt ad, hogy 2016–ban mindenkinek megvalósulhasson minden olyan álma, amire már rég óta vágyakozik. Szóval fel a fejjel, nem oda Buda! Most pedig mindenki egészségére megiszok egy pohár teát, mert az egy doboz sör ami van itthon, az bizony pocsék, ihatatlan! Egészségetekre! Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek, de főleg azoknak akik most egyedül érzik magukat!
2015. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is filmet néztem, most meg itt is írok meg facebookon írt egy nagyon jó barátom aki szintén otthon szilveszterezik. Igaz idősebb nálam 15 évvel, a gyerekei szintén elmentek már, a férje meg sosem volt az a nagy bulizós és ő vele is tegnap közölték hogy szilveszterkor ugorjon be dolgozni mert náluk az egyik őr kórházba került

A barát akivel beszélgetek ő is egyedül van és mondta hogy ő már nem megy sehova, együtt beszélgetünk 3 évig dolgoztunk együtt onnan ismerjük egymást és tartjuk a kapcsolatot rendszeresen beszélünk.

Még gondolkodok rajta de lehet átmegyek hozzá autóval 10 perc alatt oda érek, alkoholt meg semmi esetre sem ihatok mert gyógyszert szedek direkt alkoholmentes pezsgővel készültem.

2015. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azért mindenki örül annak, ha van társasága... Én is azt hittem, hogy mennyire örülök annak, hogy a mostani szilvesztert egyedül töltöm és senki nem fog a saját hülyeségeivel idegesíteni, de nem így van. Itt meg nem akarok ismerkedni, a leendő párom remélem személyesen fogom megismerni. Egész idáig tanultam, azért, hogy ne jusson eszembe, az, hogy teljesen egyedül leszek ezen a napon, de mégis egyedül érzem magam ma este.
2015. dec. 31. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

És az egyetem előttről nem maradtak barátaid?

Egyébként: lehet tévézni, filmet nézni (nem hiszem, hogy csak egy fajta filmet szeretsz), játszani, Gyyakorikérdéseken röhögni (éjfél után garantált szórakozás), chatelni, Sas-kabarét megnézni felvételről, ha szereted a sportot, éjszaka egy csomó jó hokimeccs lesz, és az onhockey pont tv oldalon mindegyik élőben nézhető, stb. Egyedül élsz?

Leendő értelmiségiként meg szerintem magad is meg tudod válaszolni, hogy rossz ember vagy-e, amiért neked nem az a kikapcsolódás, hogy tajrészegre iszod magad. ;-)

2015. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dr. Kangörcs válasza:

"Itt meg nem akarok ismerkedni, a leendő párom remélem személyesen fogom megismerni."

Miért, miben lenne az hátrányos vagy rossz? Nem az fogja egy kapcsolat minőségét meghatározni, hogy az első köszönés milyen díszletek között zajlott.

De nem az én dolgom, mindenki annyi ajtót csuk be maga előtt, amennyit akar. :)

Ami a mai napot illeti: nézd pozitívan a helyzetet! Ne azt vedd számba, amid nincs, hanem azt, amid van!

2015. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Egyedül élek, ha majd párkapcsolatban élek, akkor talán nem is fog semmit jelenteni a szilveszter. Elméletileg maradtak barátaim, ők azok, akik hetente többször betépnek/lerészegednek, így gyakorlatilag nem maradtak barátaim.


Utolsó: Szerintem egy tartós kapcsolat alapja az, hogy először a leendő párommal személyesen beszélek, utána alaposan megismerem. Igaz, ezen a téren eléggé elfogult vagyok, senkit nem ismertem meg még interneten keresztül, igyekeztem távol tartani magam mindenféle közösségi oldaltól. Igazad van, ideig-óráig tartó szomorkodás az egész, délután már igyekszem újult erővel a jövőre koncentrálni. :)

2016. jan. 1. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!