Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok egyedül?

Ecstasy_WIN kérdése:

Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Egy átlagos tinilány vagyok. Szeptemberben átmentem egy másik gimibe és azóta is oda járok. Még mindig nagyon kevés emberrel vagyok jóban, velük sem találkozom sulin kívül egyáltalán... Valahogy mindig nehezemre esett a barátkozás, de nem tudom mi lehet a gát a többiek és én közöttem. Sokszor utánaolvastam, mit lehet ilyenkor tenni. Mindig mosolygok, köszönök mindenkinek, témát keresek a csevegésekhez, segítek, ha kell, stb. Ezenkívül már egyszer-kétszer próbáltam programokat szervezni, de valahogy sosem jött össze... Ma is csak otthon ülök, mert azt sem tudom, milyen helyeken lehet csak úgy spontán ismerkedni másokkal.

A másik problémám pedig a társkeresés: sehol senki. Tudom, még fiatal vagyok, de pont ez az! Élni szeretnék, felfedezni a világot, bulizni!! Nem érzem taszítónak magam, mégsem történik semmi velem...

Ha van valami ötletetek, írjatok kérlek! 17/L



2016. máj. 7. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Amit eddig leírtál az a suli részére jó ,de nem hiszem ,hogy nincs egy ember sem szeptember óta akivel jóba lennél.

pl. Suli után se siessetek haza. Mindenki ahogy kicsöngettek ,már rohan is. Ha 3 óra múlva megy a busza akkor is. (bár ez csak akkor jó ha van valakivel maradnod pl. egy barát és annak hátha vannak ismerősei akivel találkozhatsz.

Vagy menjél osztálytársakkal együtt hazafelé egy darabon ha ez lehetséges.

Nincs olyan ember akivel szívesen elmennél valahova? MErt ha van akkor kezdj el vele beszélgetni pl. interneten és majd később személyesen.

Keress programokat a közelben ,ott könnyebb ismerkedni ,mint csak úgy a városban.

A Másik ,hogy mi akadályozz meg abban ,hogy egyedül élj és bulizz ,élvezd az életet?

Én szerintem ha megtanulod egyedül élvezni akkor nem görcsölsz a barát/barátok szerzésén és előbb-utóbb váratlanul meg fog jelenni.

2016. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most biztosan rádírnak jópáran.
2016. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Hidd el, én aztán nagyon tudok bulizni egyedül! Ha az ember zenél meg rajzol, el tud lenni rendesen... :DD

2016. máj. 7. 20:34
 4/4 Thomika20 ***** válasza:

Próbálkozz fiúkkal barátkozni esetleg, úgy is sokszor manapság ezt lehet hallani, hogy jobb egy fiú barát mint 100 hamis lány barát.

Bár igaz, az ilyent nem nagyon szoktam értékelni, meg nem is szeretem, főleg ha valaki párkapcsolatban van, nekem pl szar lenne ha a barátnőm mellettem más fiúk társaságát keresné. Számomra önbizalom romboló lenne.


Amúgy meg ha nem megy, akkor ismerkedj neten, akik közel laknak, stb. Innen is beszélgethetsz emberekkel. Vannak normális srácok is, hát ha valaki lakik a közeledben.

Sokan tudom ellene vannak a netes ismerkedésnek, könyörgöm, meddig tart Skypot csinálni, meddig tart venni egy kamerát, 1500 ft-ért már lehet kapni egész jó minőségűt.


Vagy is apám szerzett szerb piacról nagyon olcsón, azt használom és nagyon jó. Annyiba került.

És folytatván, ha találkoztok, akkor onnantól már nem netes ismeretség lesz. Hajrá ;)

2016. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!