Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem kellett volna megszületnie?

Figyelt kérdés

Ugy érzem,hogy én sem "ebbe a társadalomba" valo vagyok.

Már nem emlékszem arra,hogy milyen boldognak lenni.

Gyötörnek a gondolatok.Évek óta ebben a helyzetben vagyok.(6-7éve)És azt vettem észre,hogy évröl évre jobban és erösebben azon vagyok,hogy az életem itthagyom ugysem lesz ez jobb.Hogyan csináljam ilyen gondolatok. Hiányozni?! hm senkinek...22



2016. máj. 23. 22:12
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

80% Miért,miért,miért kell butaságokkal offolni?Szerinted ezzel elörébb jutunk,jutsz?

Ez 1 olyan példa,mint ha azt mondtad volna,hogy mindenki nem lehet gazdag. kb.haszontalan kommenttek +1.


Nem nagy dologra vágyom,vágytam pedig.A boldogság nekem még csak emlék sem.Beteg a lelkem és ugy érzem csak a "másvilág" lehet a gyógyir.:(

2016. máj. 23. 23:47
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vagyok.

Ha dolgozol mindig az sem feltétlen jó. De a piától, cigiről és szerintem a gyógyszertől sem lesz jobb. A pszichológus/pszichiáter viszont segíthet!

Nem nagyon tudok mit mondani...ha nem is először az emberekben próbáld meg munkahelyre menet a tájat megcsodálni. A szorgos hangyáktól kezdve, a zöldellő fákig, az aranyló napsugarakat vagy közelgő esőt hozó viharfelhőket. Keresd mindenben a szépet ami talán most fura lehet és gondolhattok naívnak. Talán az vagyok, de inkább csak optimista. A te életed is egyszer jobb lesz. Lesz családod, barátaid. Próbáld meg az egész életet szebbnek látni. Ne úgy gondolj a hétfőre, hogy korán kell felkelni. Gondolj egy újabb lehetőségre! Arra hogy találkozol egy kedves emberrel vagy csak arra, hogy ma ebéd után fogsz enni egy finom sütit.

Szerintem felejtsd a múltbéli összes rosszat! Kezdj tiszta lappal!-szószerint! Vegyél egy szép jegyzetfüzetet és minden naphoz írd le mi jó történt veled! Egy rosszat se írj bele, csakis a jót és ha netán szomorú lennél olvasd el!

2016. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as és a 12-es vagyok.

Gondolhatsz még az olyan dolgokra jókent, minthogy a boltos tök kedvesen szolgált ki, a rádióban szólt az egyik kedvenc zenéd, a zebránál pont zöld volt á lámpa, reggel kipihenten keltél fel, ma se betegedtél le, hallottál/láttál egy viccet,sokan válaszoltak jóindulatúan a kérdésedre

és még ezernyi apró jó dologra az életben amiket tuti te is átélsz nap, mint nap. Ezek nem dedós dolgok, ezeket is meg kell tanulni értékelni, ugyanis sok kicsi sokra megy!;)

2016. máj. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen irtál!

Sajnos számomra ezek a leirtak nem segitenek tulzottan "álltalános dolgok".:(

Probáltam már hidd el!

Persze,persze ha süt a nap és szép az idö nekem is jobb kedvem lesz ez természetes,csak ugye ettöl még nem oldódik meg minden...

Túl mély seb van a lelkemen.

-Azért tényleg nagyon szépen köszönöm,hogy irtatok!Rip

2016. máj. 24. 00:46
 15/44 anonim ***** válasza:
88%

A 12-13. által leírt "túl általános" dolgok kezdik kivakarni az embert a saját rossz gondolatából. Indításnak nagyon is jók. Ha leszólod őket az -számomra legalábbis- azt jelzi, hogy nem is akarsz változtatni. Rengeteg lehetőség van a pszichológustól az agykontrollon át a családállítás és a coachingon keresztül az EFT-n át rengeteg-rengeteg dolog. Tegyél magadért: keress rájuk a neten és csináld valamelyiket.

Ha változol rájössz, hogy Te rekesztetted ki magadat a "társadalomból", az emberek közül, a nevetésből.. és csakis Te hozhatod vissza magadnak mindezeket.

2016. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ilyen.
2016. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akiknek nem kellett volna megszületniük. Például Ted Bundy, aki annak ellenére hogy jó családja volt, jól élt, sorozatgyilkos lett.


Ha nem hiányzol senkinek, akkor tegyél érte hogy hiányozz... ezért vagy még mindig itt, mert ahelyett hogy összeszednéd magad itt írogatsz.

2016. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi választ.

De most annyot mondok hogy neked egy barát kell!

2016. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
25%

Van, persze. Hónapok óta az jár a fejemben, hogy nekem nem kellett volna megszületnem.

Írom ezt 48 évesen..

2016. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:
Bizonyára megvan a miértje annak ,hogy megszülettünk.Az én életem sem volt rózsás sem gyermek koromban sem felnőttként.ez nyilván kihatással is lett a jelenemre illetve a jövőmre is negatív irányban.16 éve szedek nyugtatókat(már alig van olyan gyógyszer amit ne írtak volna fel kísérlet képpen hogy majd az segít).Most 28 éves vagyok. Túl sok rossz történt velem de tudni kell azt hogy mindig van egy másik út egymásik lehetőség. 3 vetélésen vagyok túl most ismét babát várok végig rettegem a 3 hónapot de tudom hogy ha ez nem jön össze az azért van mert talán ő az aki tényleg nem akar megszületni.Szóval te biztos megkellett,hogy szüless.A depresszió és pánikbetegség engem pl a mai napig megkeseríti az életem de már enyhébb tünetekkelmint ezelőtt 5 évvel.Ha ilyen jellegű esetleg a problémád menj el agyturkászhoz.nem ciki én 12 éve járok, a problémáidat nem fogja megoldani de ahhoz ,hogy jobban érezd magad ezen a földön abban tud segíteni gyógyszerrel.
2016. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!