Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nincs semmi jó...

Mit tegyek ha nincs semmi jó dolog az életemben? Munka után mindig csak unatkozok. Feleslegesnek érzem magam.

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2016. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
28 f
2016. jún. 27. 10:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit olvasol? Mi szerettél volna lenni 2-3 éves korodban (a legrégebbi, amire emlékszel)
2016. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor keressél jó dolgokat bele. nehogy már nekünk kelljen megmondani, mivel foglald el magad.
2016. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Közhely: keress valamit, ami leköt. Nekem is ezt hajtogatják folyton, mintha ettől majd hirtelen minden megoldódna. Hát nem. Vannak dolgok, amik érdekelnek, mégis feleslegesnek érzem magam, magányos vagyok, hiányoznak olyan emberek, akik pár éve még nagyon jó barátaim voltak, de már nem foglalkoznak velem, vagy megváltoztak. Én azt tapasztaltam, hogy ha van lelki társam, akkor minden jobb. Nem tökéletes, csak jobb.
2016. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

Teremts.

Se jó, se rossz nem létezik.

Te hozzáállásod teszi dolgokat rosszá vagy jóvá.

Ha csak ennyit csinálsz( szart se) ne csodálkozz, nincs esélyed változtatni se. :)

2016. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ha csak ennyit csinálsz( szart se) ne csodálkozz, nincs esélyed változtatni se. :)"


a bölcs arrogancia elengedhetetlen kelléke a szmájlizgatás

elárulod, hogy te egészen pontosan miféle "szart" is csinálsz, aminek az ívén megengedheted magadnak ezt a stílust?

2016. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Háziállat? Velük foglalkozni kell, és hasznos, és ha olyat választasz, amit lehet tanítani, lehet vele játszani, akkor nagyon meghálálja a törődést. :-)
2016. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írta, hogy feleslegesnek érzi magát, nos, ha gondoskodni kell egy élőlényről, azzal már nem lesz felesleges. Ez nem kísérletezgetés. Nekem is van háziállatom, egyébként meg egyedül élek. Jó foglalkozni vele, amikor otthon vagyok, egész pici kora óta nevelem már 8 éve.
2016. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És szerinted egy 28 éves magányos férfi pont háziállatra vágyik?! Te mennyi idős vagy, 14? Nem egy nyamvadt hörcsögre, vagy macskára vágyik, hanem barátokra, partnerre, netán családra! Aki pedig állatokról akar gondoskodni, az ne azzal indítson, hogy vesz egyet, hanem menjen el önkénteskedni egy menhelyre, na attól majd hasznosnak érezné magát. De a te módszereddel csak a menhelyi szerencsétlenek lesznek egyre többen.
2016. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!