Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha senki nem...

Mit csináljak ha senki nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Több társkeresőn fent vagyok, valamennyire vonzó vagyok (állítólag) mégis alig hívnak el találkozni.. Van munkám, idegennyelvet is tanulok, az egészségemmel is sokat foglalkozok..


este meg nézek ki a fejemből mint egy kuka, mert sosincs semmi (kettes) program. Nem szeretem a partykat, meg pénzt se szeretek költeni, csak jó lenne valaki bóklászni a városban, vagy filmezni..

Túl kicsi lenne nekem Budapest?:(


2016. júl. 22. 19:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a pénzt költeni részbe ezek nekem is beleférnek :) csak úgy értettem, hogy elég sok étterem van ami helyett szívesebben főzőcskéznék otthon. A mozi helyett pedig sokkal ideálisabb kettesben egy laptop előtt (és még a hangot is be lehet állítani). Egyébként valahogy azóta pont vannak esti programjaim :) ma végre nem kellett a saját ágyamban aludni ^^ (és erre már hónapok óta nem volt példa)
2016. júl. 24. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!