Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok mit kezdeni magammal...

Nem tudok mit kezdeni magammal! Teljesen összeomlott bennem valami. Kérlet titeket valaki beszélje át velem ezt! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nehéz lesz leírni mindent mert olyan ideges vagyok hogy haragomban a sírógörcs kerülget.Szívem szerint egy házat szét tudnék verni puszta kézzel...

Kib*szott napok óta folyamatosan csak a gyűlölet és harag fog el h alátok valakit aki közeledik hozzám (Pl odajön a folyosón szünetben,vagy hasonlók)

Rohadtul bűntudatok van amiatt hogy mocskos szemétláda vagyok az emberekkel,de egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni.Szüleimmel is örökösen veszekszem,most is összekaptunk,már k*rvára elegem lett és nem tudom mit csináljak...Mindenhol azt látom hogy MINDENKI PÁRKAPCSOLATBAN ÉL,JÓK A JEGYEI,JÓL KIJÖN MINDENKIVEL én meg ülök itt 17 éves fiúként akinek soha senkije sem volt még,akit még meg sem csókoltak soha,és azon gondolkozok MIT B*SZTAM EL?!

Annyira szívesen levezetném valahogy a feszültségem de se a cigi,se azt edzés se a séta,se semmi nem segít.A tanuláűsra nem tudok koncentráálni,és már egyszerűen ki vagyok bukva...



2016. szept. 8. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Miért gondolja mindenki, hogy alanyi joga, hogy legyen valakivel?


Miért alapvető jog a reprodukálódás? A természetben mindig csak a legjobb reprodukálódhatott.


Te mit tettél, hogy a legjobb legyél? Miből gondolod, hogy megérdemled, hogy legyen veled egy nő, főleg olyan, amilyenre vágysz?


Régen a férfinak bizonyítania kellett. 25-30 éves korukig nemigen házasodtak, hanem csak "megszerezték a jogot", vagy "kiérdemelték", hogy később megtehessék. Csodálókat szereztek, akik közül aztán válogathattak, miután hősökké váltak.


Nem hogy 17, de még 20 évesen is egy tapasztalatlan gyerek vagy. 25 éves korodra lesz néhány női csodálód, és kb. 30 leszel, mire oda érkezel, hogy választhass, olyat, aki neked tetszik.


Hova sietsz?

2016. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azok, akik boldogok stb, tettek érte, senkinek se hullik az ölébe, ahogy a sült galamb se. Ha annyira irritál téged mindaz, ne figyelj oda. Vagy inkább helyette változtass úgy, tegyél azért, hogy boldog lehessél.

Egyébként meg 17 évesen még bőven rá érsz a kapcsolatra. Majd találsz a jövőben egy lányt, akivel összejössz és - remélhetőleg - boldog kapcsolatban leszel vele.

Minek rágódsz egyáltalán rajta? Vagy azt akarod, hogy másokra hasonlíts? Nem egyszerűbb olyannak lenni, úgy, olyan élettel, céllal, amivel te akarsz? Vagy ha neked az a célod, hogy olyan életed legyen, mint mindenki másé - ami hozzáteszem, gyakran látszat -, akkor hajrá, tedd tönkre a kapcsolatot a szüleiddel, esetleges haverokkal stb-kkel, hogy aztán nehogy valaki is legyen, aki melletted legyen.


Nem olyan nagy gond az, ha ennyi idősen nincs ilyened. Én egy évvel vagyok idősebb nálad, igaz, hogy kb másfél hónapja van párom, de azelőtt soha se érdekelt, hogy együtt legyek valakivel, hiszen volt jobb dolgom is...

De ha annyira nem akarod a valóságot megélni... Játssz online játékokkal, nekem évekig az vált be, miután rengeteg rosszat kellett átélnem és nem bírtam a valóságban "létezni".

Ja, és a jobb jegyek tudod, hogy születnek? Tanulással. Odafigyeléssel, koncentrációval (plusz mínusz a született hozzá értés, avagy hiánya).

2016. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rám írsz szívesen beszélek Veled. :)
2016. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!