Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki nagyon egyedül van? Arra gondolok, hogy nincsenek barátok csak ellenségek. Van itt olyan?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem,mert az hogyan szokja meg a magányt? Èn bárhova mentem,nem sikerült jóba lennem senkivel,öngyilkosságot is próbáltam,de nem nehéz kitalálni,de...: Nem sikerült.Van valami megoldás erre,vagy életem végéig beszélgethetek magammal?(Nem ismerkedni akarok itt)

2016. szept. 12. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok. De amíg van családom, anyám, testvéreim addig ne m vagyok teljesen az! Azt kell értékelni ami van. Nem éri meg azért bánkódni ami csak lehetne. Inkább akarni kell, tenni érte. Hiába. Nemtudom mennyi idős vagy, de persze az embernek a család alapvető. Megértem, hogy barátokrád, társaságra, ismerkedésre van szükség.

Szóval megválszolva a kérdésed: Igen, van olyan aki hasonló helyzetben van.

A magány pont olyan dolog amit nem megszokni kell, hanem megszökni.

Ha van kedved beszélgetni, esetleg kérdésed van, vagy csak tanácsot kérnél valamiben írj rám nyugodtan. Szívesen beszélgetek :)

Fel a fejjel!

2016. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de a családommal nem vagyok jóba :S Ha meg ismerkedni akarok,kiközösítenek.Ez van.
2016. szept. 12. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj egy kicsit hulyek koze aztan jobban fogod viselni a maganyt!
2016. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én is hülye vagyok :S
2016. szept. 12. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Az mindegy.
2016. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek... meg merem kockáztatni azt, hogy eléggé különc vagy, más mint a többiek... Ezt nem nagyon szeretik. Lehet, hogy van valami benned, ami eltaszítja az embereket, például nem vagy valami kedves, vagy ilyenek. Lehet, hogy annyira akarsz barátkozni, hogy a többiek csak letámadásnak veszik ezt. Én elég furcsa lány vagyok, és néha túl sok vagyok a többieknek :D Ne add fel, próbálj meg olyasmi embereket keresni akik belső értékekben hasonlítanak rád, vagy egy az érdeklődési körötök... Menni fog az :)
2016. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firedoom ***** válasza:

Az, hogy ellensegeid vannak meg mindig jobb mintha semmibe vennekek. En megtapasztaltam mind2t. Egyik sem volt kellemes, de valahogy elviseltem. Talaltam 1-2 hulyet akiket mostmar baratnak nevezek es hal isten azota boldog vagyok.

Beszelsz magaddal? Jol teszed! Elosszor magaddal bekulj ki aztan lesznek barataid is!

2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább kinyírom magam :D
2016. szept. 12. 22:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzem én is magam.

31/F

2016. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!