Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit változtassak magamon?...

Mit változtassak magamon? (külső/belső)

Figyelt kérdés

Magamról egy picit.

Belső: Alapvetően kedves,őszinte,figyelmes vagyok.

Külső: Nem vagyok elhízott,igénytelen,ápolatlan,sokat mozgok,kerékpározok,bár van egy kis pocak.

A sztori a következő: Kiköltöztem Németországba.Most eléggé magányos vagyok mert, nem ismerek itt senkit, nincsenek barátaim.Bár otthon se nagyon volt. Na de,neten (badoo,Facebook)próbálok ismerkedni lányokkal,nőkkel.Laknak a környékemen magyarok is de,eddig inkább elutasítást kaptam.Próbálom kezdeményezni az ismerekedést de,lényegében nem érdeklek senkit. :/ Az egyik itt élő csaj is rögtön azzal jött hogy, van pasija.De,szerintem csak ezzel akart lerázni. Vagy túl jó lennék bizonyos nőknek és félnek tőlem?

Itt egy kép rólam [link]


2016. okt. 2. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két dolgot tudok mondani. Az egyik, hogy nagy bátorság feltölteni ide egy képet, a másik pedig az, hogy lehetne egy kis önbizalmad! X
2016. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó és hogyan ha, folyamatosan csak elutasítást kapom?
2016. okt. 2. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Pedig igazán helyes vagy! Ez persze csak egy kis dolog. És ne írj üzenetet, kérlek. A szakálladat vágd le.
2016. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is helyes vagy. Én csak annyit írok, hogy ne keresd görcsösen a szerelmet. Fog jönni majd az.
2016. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szoktam borotválkozni, nekem a körszakáll tetszik, így férfiasabbnak érzem magam. Szakáll nélkül még a személyimet is elkérik néha :D pedig már a 28at töltöm :D
2016. okt. 2. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valami miatt megérzik ez emberek,hogy nincsenek barátaid,(bár otthon se nagyon volt),ahogy ezt írtad is,ezért talán számukra lehet valami visszataszító benned.

A kép teljesen normális,átlagos,ezzel nem hinném,hogy gond lenne.

A kedves,őszinte,figyelmes tulajdonság elvileg helyes,de ezt lehet nagyon nyálasan,és búzásan előadni,ami másoknak kínos lehet.

És az a helyzet,hogy az emberek kezdenek egyre tahóbbak,önzőbbek lenni,mindenki a saját érdekét,és életét nézi,lehetséges,hogy egyre többen nem szeretik,ha bárki idegen közeledik feléjük.

2016. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4es

Nem feltétlenül szerelmet keresek de,már ott kezdődik a probléma hogy, barátkozni sem akarnak velem.

2016. okt. 2. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Bocsi, ha félreértettem valamit.
2016. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6os

"szerintem valami miatt megérzik ez emberek,hogy nincsenek barátaid,(bár otthon se nagyon volt),ahogy ezt írtad is,ezért talán számukra lehet valami visszataszító benned"

Akkor ez egy ördögi kör :D


"A kedves,őszinte,figyelmes tulajdonság elvileg helyes,de ezt lehet nagyon nyálasan,és búzásan előadni,ami másoknak kínos lehet"

Nem szoktam buzásan viselkedni :D


"És az a helyzet,hogy az emberek kezdenek egyre tahóbbak,önzőbbek lenni,mindenki a saját érdekét,és életét nézi,lehetséges,hogy egyre többen nem szeretik,ha bárki idegen közeledik feléjük."

Van benne valami..

2016. okt. 2. 21:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled külsőleg a kép alapján. Emiatt ne aggódj.
2016. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!