Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos embereket mennyire...

Magányos embereket mennyire nyomasztja a karácsonyi hangulat ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Engem eléggé. Nem is az, hogy egyedül leszek(oké, szülőkkel), hanem hogy ez már a sokadik év. Valószínű úgy fog telni hogy reggel elmegyek futni, aztán filmeke nézek, olvasok, anyámnak segítek és megint filmezek, meg net, youtube. Annyiból lesz jó, hogy kicsit lenyugszom, ugyanakkor meg bennem lesz az őrületes magány érzet is.
2016. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Engem egyáltalán nem. Egyszerűen imádom a karácsonyt! :D Nem kell ahhoz más ember társasága, hogy élvezzem a karácsonyi zenéket, filmeket, a szép dekorációt, a fincsi karácsonyi kajákat, stb! :D A karácsonyi hangulat engem önmagában is boldoggá tesz. :)
2016. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem boldogsággal tölt el.

19 éves vagyok, a szüleim már lassan a 60-t tapossák, és a testvéreim is harmincon túl már.

Egy olyan kis családba csöppentem, ami szerte szét volt. Nekem nem nagyon volt emlékem arról, hogy milyen volt egy olyan év, amikor mind az öten együtt voltunk.

Szerencsére ez a mondvacsinált ünnep képes legalább összehozni a családot. A külföldön dolgozó gyermekek hazatérnek, és a szülők se dolgozzák éppen halálra magukat. Jut végre pár nap arra, hogy együtt lehessek a családommal. Igaz, ez az ötös sikertörténet csak két éve valósult meg, de azóta minden karácsonyra emlékeztető dologról ezt az emléket őrzöm. Legyen az a töltött káposzta, a bejgli (amit nem is szeretek), a pulkya, az idióta Telenor reklám, a reszkessetek betörők, a november elsejei karácsonyi akciók, vagy maga a vásár látványa, a forraltborozók illata. Engem mind abba a boldog pillanatba kalauzolnak el, mert ha bár élem a fiatal életemet, de mit meg nem adok a nagycsaládos pillanataimért. :) Nekem csak ez számít, nem az ajándék, és a pénz.


Amúgy meg teljesen meg tudom érteni a srácot, aki a karácsonyt elszidta. De remélem tudod, hogy hiába a fight club-os látásmód, nem másokkal kell foglalkoznod. A te világod legyen a fő, ne a barom egyetemisták (Szia :D) és egyéb életre alkalmatlan személyek.

2016. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyébként most hogy írjátok, alapból én se állhatom ki ezeket az ünnepeket, de arra tényleg jó h kicsit leálljon a taposómalom pár napra (na jó, max 2-re), és tényleg ott tart az ember ebben a mindennapos diliházban, hogy már azt is élvezi, ha nyugalomban megnézhet egy filmet, spőt mondok jobbat, nekem már az is ünnepnap, ha van időm reggelizni! ugyanis nagyrészt ezt nem engedhetem meg magamnak :(


a többit fenntartom. bizony nyomasztja, és bizony nagyon depresszív állapotba kerülhetnek ilyenkor.

2016. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!