Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Mit tegyek?...

Magányos vagyok. Mit tegyek? Hogyan szerezzek barátokat? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az osztályból mindenkivel jóban vagyok úgymond: odamegyek hozzájuk, váltunk két szót, aztán ők továbbállnak én megint egyedül maradok... mindig ez van :(

Régebben volt egy legjobb barátnőm, de ő teljesen megváltozott (minden második héten új pasija van és amikor -nagy ritkán- nem a fiukkal foglalkozik, akkor a nálam népszerűbb lányokkal lóg).

Régen jól kijöttünk egymással, de most itt hagyott, nekem nem maradt senkim, akivel fontosabb dolgokról beszélhetek, tanácsot kérhetek...


Szóval a kérdésem az, hogy hogyan tudnék új barátokat szerezni? Ja és meglehetősen visszahúzódó személyiségű vagyok, ami ugye nem sokat segít ilyen helyzetben.:(


Köszi, hogyha végigolvastad. :)

Normális válaszokat előre is köszönöm.



2016. dec. 21. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 14 éves vagyok és lány.
2016. dec. 21. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Lenne kedved barátkozni? :)
2016. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
írj :)
2016. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is szívesen barátkoznék.:)

16l

2016. dec. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Mi van azzal a lehetőséggel hogy magányos leszel?


Nem olyan rossz,mint elsőre hangzik.:)

Vagyis ,de,de meg lehet szokni.


17/f

2016. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A lényeg, hogy ne játszd meg magad, a barátod azért szeressen, amilyen vagy... ilyen visszahúzódón is. Én is ilyen vagyok és nem akarok másmilyen lenni. Akinek nem kellek, az le van sz'rva, akinek meg kellek, azzal nagyon jól elvagyunk.
2016. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mibe fogadnék, hogy tele a postaládája és 90%-ban férfiak írtak, még az se baj, hogy 14 éves...
2016. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Írj ha nem unod még a barátokat :D

14/L

2017. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!