Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak barátaim, de mégis...

Vannak barátaim, de mégis egyedül érzem magam. Barátnőm nincs, de szeretnék. Miért érzem magam mindig egyedül? 15/f

Figyelt kérdés
Jól érzem magam a barátaim között, de egyfajta magány is rámtör ilyenkor. Párkapocslatom nincs, néhányan piszkálnak is emiatt. Szinte senkivel nem tudok mélyebben elbeszélgetni, mert egyik barátom sem nyit erre a "lelkizésre". Tudom hogy inkább láynok szokták ezt, de nekem mégis jól esne. Ha lenne barátnőm az szerintem megoldana mindent, mert vele is beszélgethetnék, de nagyon nem akar összejönni, főleg mert önbizalomhiánnyal küzdök. Mit kéne tennem? Válaszokat köszönöm. 15/f

2017. jan. 1. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Istenem, de szánalmas, ha valakit azzal piszkálnak, hogy 15 évesen nincs párkapcsolata. :(

Egyébként nem tudom, én is vágyom néha arra, hogy valakivel - ahogy Te is fogalmaztál - mélyebben beszélgethessek, de ez nem adott. És az önbizalomhiánynak mi az oka? Ha az nem lenne, szerintem az oldana meg mindent. 15l

2017. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan piszkálnak, mert 15 évesen nincs barátnőd ? Hova fajul még a világ ? Szerintem pedig az a ciki, ha 17-18 év alatti gyerekek felnőttet játszanak.
2017. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek elírtam, 16 vagyok. Az önbizalomhiány oka annyi, hogy sokszor bántottak kisebb koromban hogy csúnya vagyok, hogy én leszek a 40éves szűz meg hasonlók. Ezeket az ember nehezen feledi el.
2017. jan. 1. 22:29
 4/8 anonim válasza:
A szépség relatív fogalom. Manapság elég, ha jól, stílusosan öltözködsz, de ez csak az egyik része. Bátornak kell lennie valakinek, ha odamegy egy lányhoz és úgy menj mindig oda mintha nem járni akarnál vele csak barátkozni. Először mindig össze kell barátkozni egy lánnyal mielőtt komolyabb lenne a kapcsolat. (Szerintem a ún. Barátzónából kell a komoly kapcsolatra törekedni)
2017. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Adhatok tippeket még ha ez kevés lenne, részletesebben is segíthetek , pl milyen ruha illik hozád stb.
2017. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező, nagyon ismerős. :) Csak engem nem csak piszkáltak hanem megaláztak is. És nemcsak a barátnő a baj akkor... Régebben elég kevés barátom volt, mert megvoltam azzal a körrel elégedve. Ám nagyrészét suliváltás/sport befejezése miatt elvesztettem. Ha ez nem lenne elég mentálisan is elég nagy változáson estem át és hát vágyok a sok barátra, ami nincs meg.... Az előzőkkel pedig egyetértek ennyi idősen ez nagyon gáz. Hidd el lesz majd tömérdek lány. Aki nem jóképű, az is talál magának. Csak utazz egy kört a metróval és meglátod
2017. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ismerkedj, barátkozz lányokkal. De csak barátkozz! Ne probálj messzebb menni. Legyél a társaságukban beszélgess velük, lehetőleg ne erőltess semmit ne görcsölj rá a dolgokra. És így megoldódik a problémád majd magától.
2017. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 3 Engem is bántottak ennyi idősen gyermeteg butaságokkal, de ma már teljesen lényegtelennek tűnik számomra, és nem is kellett sok idő ahhoz, hogy ezeket "feldolgozzam", mert valójában nem olyan drámai dolgok ezek. Időközben megismerkedtem kedvesebb emberekkel is, szerintem ez tudja leginkább kirántani az embert az ilyen negatív érzésekből, főleg ha a pozitív emberekre koncentrálsz általában és nem a negatívitásra.
2017. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!