Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szó szerint nincs egy barátom...

Szó szerint nincs egy barátom se. Mit csináljak, hol ismerkedjek? 20/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bipoláris depresszióval küzdök már évek óta, s ahogy az lenni szokott, rendre ellöktem magamtól minden barátomat. Sosem volt nagy baráti társaságom, de most már tényleg nincs senki, akit elhívhatok bárhova. Szeretnék új embereket megismerni, de nem járok szinte sehova, ma voltam sétálni és annyira irigyeltem azokat, kik nem voltak egyedül, és hiányzik.
2017. jan. 13. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim. Én is 20 éves lány vagyok. Mondjuk nekem szociális fóbiám van, ezért nem tudnék élőben ismerkedni.
2017. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Én már lassan megszokom.
2017. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

Depresszióval ne is legyen senkid, mert tönkreteszed az életüket. Miért vagy depressziós? Először az okát kéne megszüntetni.

Ismerkedtem ilyen nőkkel, hála ennek a szar oldalnak. Köszi, soha többet :D

2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia


először is próbálj meg hozzád hasonlóan visszahúzódóbb emberekkel beszélgetni

mondanám hogy interneten de az veszélyes hely

2017. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mekkora egy alpári paraszt vagy
2017. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok, van párom de rajta kívül egy barátom sincs akivel bármilyen programot szervezhetnék. Enyhe szociális fóbiám van. Ismerkednék hozzám hasonlókkal szívesen, írhattok.
2017. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valami hobbid biztos neked is van, azáltal lehet ismerkedni - akár neten is. :) Mostanság én is egyedül vagyok, az egyetem elején egész jó kis társaság voltunk, utána le-lekopadoztak az emberek. A lényeg, hogy próbálkozz. :) 25/L
2017. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy akik ilyen olyan fóbiában szenvednek meg félnek emberek közé menni, meg egész nap a négy fal között ülnek azoknak hogy jön össze egy párkapcsolat?

Fel a fejjel, kérdező...

Nekem van olyan pasi ismerősöm, aki már lassan két éve nem mozdult ki a házából, annyira nem bírja a tömeget és az idegeneket, de valahogy mégis akkora csajozó gép, hogy az valami hihetetlen. Úgy váltogatja a nőit mint más az alsóneműjét. Bár ő ezt inkább a szerencséjének tudja be, de sosem értettem, hogy lehet ilyen Don Juan

2017. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!