Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történhetett vele? Jó...

Mi történhetett vele? Jó barátomról van szó. Nagyon befordul hét eleje óta, és már nem értem miért.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, ő 17 éves fiú.

Osztálytársak vagyunk.

Hétfőn még jó kedve volt, de a nap felétől kezdve mikor visszajött a terembe szünetről a szemei véresek voltak, remegett keze lába. Olyan volt mintha sírt volna.

Odamentem hozzá, de csak annyit mondott (nem szokott ennyire nyílt lenni) hogy most inkább senki se szóljon hozzá. A harag és elkeseredettség szó szerint üvöltött róla.

Aznap még végigkarmolta az alkarját, véresre rágta a száját, egyszerűen az elkeseredett, tehetetlen düh vette őt hatalmába. A tanárok nem vették észre, nagyon jól álcázta magát mindig is. Kedden már pulcsiban volt, gondolom azért mert az alkarja úgy nézett ki mintha konyhai reszelőt húzgáltak volna rajta.

Attól kezdve, egészen ma délutánig semmit sem csinált. Ült a székében zsebre tett kézzel, és nézett maga elé. Közel ülök hozzá, de nem akartam megszólítani, mert láttam hogy a többiekkel is kis híján ordított mikor odamentek hozzá. Lehet ennyire kibukni valami miatt?

Mindig jókedvű volt, beszélgetett, most meg meg se mozdul, csak akkor ha kezdődik az óra. Akkor annyit szokott csednedben dolgozik, de nem beszélget soha senkivel.

Szemei beesettek, szó szerint lilák lettek, vörösek, arca hol hófehér hol szürke. Ma volt egyetlen komolyabb "életjelen" mikor megnézte a telefonját, majd pár pillanat múlva (gondolom egy smst olvasott el) végigmarta az arcát, kiviharzott a teremből.

Utána rettenetesen nézett ki. Én nem tudom mi lehet vele, de segíteni szeretnék neki. Rossz látni ahogy összetört roncsként csak ül, üres tekintettel, szinte egy másik világba merülve miközben a zene úgy szól a fülében hogy a saját gondolatait se hallja.



2017. jan. 13. 16:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem hogy ma olyan elképesztően lassú volt, hogy tuti nyugtatót vett be. Nem szokott semmi rosszba keveredni, ennek csakis lelki oka lehet... Magában sosem tenne nagyon komoly kárt, a legtöbb az volna hogy jól leissza magát... szerintem hétvégén az is meglesz.
2017. jan. 13. 16:05
 2/13 A kérdező kommentje:
Közben sosem értem el hét közben facebookon, örökké aludt. Legalább is az elmondása szerint, pedig híres virrasztó hírében állt. Többször próbáltam vele beszélgetést kezdeményezni, mikor megöleltem és adtam neki egy puszit csak enyhén elkezdett könnyezni, majd mondta hogy majd jövőhéten beszélünk.
2017. jan. 13. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el valamerre. Esetleg aludjon nálad és így hátha több dolgot ki tudsz venni belőle.
2017. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
* azért ölelgetem stb mert tényleg jóban vagyunk. Lehet hogy ő akar többet tőlem? Tudnám. Három éve legjobb barátokként megosztotta volna velem...
2017. jan. 13. 16:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó senkinek kimozdulni otthonról. Suli, otthon. Ennyi neki az élet. Esetleg kocsma. Már engem is a sírás kerülget néha...
2017. jan. 13. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Amitől nagyon ki lehet bukni, az a család (sokszor rosszabb, mint a pokol), vagy a szerelem (főleg a viszonzatlan, vagy a megcsalás). Ha ez utóbbi, akkor ha csak barátok vagytok, sokat nem tehetsz érte, ha nem beszél róla.
2017. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerdán kézenfogva kísértem ki a buszmegállóba, de semmi érdemlegeset nem mondott el. Egyszerűen nem értem... a szívem megszakad. Segíteni akarok szegénynek de nem engedi...
2017. jan. 13. 16:29
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Valami családi probléma lehet a háttérben.
2017. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazán nem szeretnék kötözködni,de hogy nem vették észre azt a tanárok, hogy szétmarta az arcát?
2017. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az arca nem olyan feltűnő. hogy mondjam nektek... az a tipikus két órás karmolás. azok elmúltak hamar. a többi viszont már varas. tegnap meg úgy berúgott hogy haza kellett őt vinni egy haverjának... ma szeretnék vele beszélni. de kérlek titeket adjatok tanácsokat! Bármit! Kétségbe vagyok esve!
2017. jan. 14. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!