Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek a nőknek?

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Eddig 1 párkapcsolatom volt életembe, már ha azt annak lehetne nevezni kb tartott 2 hétig és hát a nő nek csak azért kelletem hogy szexeljen valakivel. Mióta szakítottam vele az volt 1 éve szinte állandóan probálkozom nála de már érzem hogy semmi értelme,mert nem érdeklem. Most van egy másik nő de ő szintén csak barátságot akar velem semmi komolyabbat, de azért ki használ én meg nem kapok semmit az ég világon tőle. Nem vagyok túl bátor a nőknél úgy értem nem merem megtenni az első csókot, vagy megfogni a kezét kivéve ha ő megfogja az enyémet akkor énis megfogom az övét. Nem gondolnak komolyan engem a nők mindegyiknek csak egy játékszer vagyok akit ki lehet használni és mindent megkap tőlem. Na most ebből lett elegem ezen szeretnék változtatni, elegem lett belőle. Énis ugyanúgy vágyom szeretetre mint más ember, mégse kapom meg. Lehet önsajnáltató volt ez az írás lehet nem de most ezek jutottak így eszembe 26/F

2017. jan. 20. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 nőről írtál, ebből még nem kéne arra következtetni, hogy egyiknek sem kellesz.
2017. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a 2.nő. Sőt, az sem. Egy fő nővel való 2 hétig tartó kapcsolatból én nem vonnék le ilyen következtetéseket, hogy, jaj, nem kellek senkinek.

Próbálj lazábban kommunikálni, ne tegyél fel mindent egy lapra. Ha nem sikerül, lesz más. Látom, te is lelkis vagy. De mikor még nem ismersz kellően vkit, ne éld bele magad. Ha, meg szeret, akkor te is imádhatod, anélkül, hogy fájna a lelked.

2017. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok túl bátor a nőknél

---

Na, itt van az eb elhantolva. A férfiasság egyik ismérve a bátorság. Semelyik nő nem szeret olyan pasival kezdeni, aki még nem találta meg a tökeit.

2017. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te vagy az Vadas Tamás? :D


Ha nem az vagy: szerintem valamit nem jól csinálsz, ha ugyanolyan nőkkel "hoz össze az élet" mindig. Próbáld meg átgondolni, milyen érzések zajlottak le benned az első vagy akárhanyadik randikon.

De igazuk van a többieknek, 2 nőből még nem lenne szabad ilyen radikális következtetésre jutni. Biztos lesz majd olyan nő, aki őszintén fog szeretni.

2017. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"nő nek csak azért kelletem hogy szexeljen valakivel"

"csak barátságot akar velem semmi komolyabbat, de azért ki használ"


Neked minden kihasználás? A szexelős kihasznál, mert szexel veled. A "csak" barátkozni vágyó kihasznál, mert nem szexel veled. Döntsd már el, mit akarsz.

2017. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nagyon keveset írtál, és túl sokáig tartana kideríteni mi is a bajuk veled, konkrétan terápiát kéne vezetnem, ehelyett annyit írok:

Ha ők kihasználnak, te is használd ki őket. Uralkodj a helyzeten, legyél férfi...

2017. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az önbizalom hiányos pasik (nők is)valahogy bevonzzák' azokat akik kibaxnak velük!

Legyél merészebb,ne görcsölj.

2017. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én itt elakadtam:

"ő szintén csak barátságot akar velem"


Hogyhogy szintén?

Az előző szexelni akart, az nem barátság.

2017. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mért feküdtél le vele, ha az Neked nem jó?

Mért teszel meg a barátkozósnak olyat, amit nem akarsz?

Mit akarsz?

Ez itt a kérdés.

2017. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk tanulj meg elsőre írni, mert ez nagyon gáz, amit produkálsz. Biztos nem jönnék össze olyan férfival, aki még írni se tud. Alapvető igényesség...
2017. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!