Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire szar ember lennék,...

Ennyire szar ember lennék, vagy mi?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy soha senki nem keresi a társaságom? Senki nem ír rám, nem hív fel senki, facebookon se ír senki, ha megosztok valamit, maximum egy visszajelzés jön rá. Ha rokonokkal találkozok, ők is leszarnak. Mintha ott se lennék. Nem érdeklődnek felelőlem, nem beszélgetnek velem, ha meg elkezdek valamit mondani, senki se figyel rám, vagy elkezdenek hirtelen másról beszélni. Szóval levegőnek néz mindenki. Abba meg beleuntam, hogy állandóan, de tényleg állandóan nekem kell mindenki után "futni." Barátaim nincsenek. Nem tartom magam unalmas embernek, mert mindenről el lehet velem beszélgetni, kedves vagyok, közvetlen, mindenkinek ott segítek ahol tudok (persze ezt senki nem viszonozza) és még van egy kis humorérzékem is, úgyhogy nem értem. Velem van a baj, vagy mi?

2017. jan. 25. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tök más a személyiséged,mint az ismeretségi körödnek
2017. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet mert velem ugyanez van..
2017. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Vannak baromi unalmas emberek... Akik alig beszélnek, és ha mondanak is valamit, vagy megalszik a tej a szájukban, vagy olyan unalmasan beszélnek, hogy inkább világgá szaladnak tőlük az emberek :)
2017. jan. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Velem is ugyan ez van..
2017. jan. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem teljesen ugyanez.
2017. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt a kérdést.

Még nem tudtam rájönni, hogy mi ennek az oka. Talán nem vagyunk elég határozottak, vagy nem elég jó a kiállásunk.

2017. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy sokan vannak szintén így. :-( Remélem idôvel változik vagy máshogy alakul mindenkinek. :-)
2017. jan. 25. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Hármas, van több ismerősöm, aki piszkosul halkan és unalmasan beszél. Az egyikkel mindenki szívesen beszélget (pedig ő annyira halk, hogy azt se érteni mit mond), a másikkal meg senki se beszél szívesen (én vele beszélgetek szívesebben). Figyeld meg, hogy X-szel te miért beszélsz szívesebben, mint Y-nal, amikor mindkettő "unalmas". És akkor meglátod, hogy nem csak azt veszed figyelembe, hogy unalmas-e vagy sem, hanem egy csomó dolgot, ami szimpátián alapul, semmi többön.
2017. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

"hanem egy csomó dolgot, ami szimpátián alapul, semmi többön."


Ezt a mondatot nem értem, de mindegy.


Egyébként miért kellett lepontozni a válaszom? Én csak segítettem kibogozni, megfejteni. Ezért jár a lepontozás? Nem tudtam, de akkor majd máskor nem írom le a valósat.

2017. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" "hanem egy csomó dolgot, ami szimpátián alapul, semmi többön."


Ezt a mondatot nem értem, de mindegy. "


Figyelembe veszed a nemét, figyelembe veszed, hogy hány éves, hogy szép vagy csúnya (hogy számodra milyen, és hogy mások számára milyen), figyelembe veszed, hogy hogy állnak hozzá a többiek, és hogy áll hozzá a legjobb barátod, figyelembe veszed hogy miben tehetséges, hogy milyen kapcsolatai vannak, hogy hogy viselkedik, és hogy neked érdemes-e vele barátkoznod. És csak ezek után számít, hogy halk-e vagy hangos, hogy rekedt-e vagy sem, vagy hogy unalmasan beszél-e vagy sem. Ja, és az is számít, hogy így összességében a reakcióival, véleményével, cselekedeteivel mennyire értesz egyet te magad. Egyébként én is megfigyelem ezeket, de én nem ezek alapján döntök. Legalábbis nem azok alapján, hogy mások hogyan állnak hozzá. Nálam a fő, hogy rendes legyen. Másnál ez nem ilyen egyszerű, ezért is soroltam fel ennyi mindent. Igazából nem is azt soroltam fel, hogy én mit nézek egy emberben, hanem hogy másokat mik befolyásolnak, én most az ő gondolkodásuk alapján részleteztem a dolgokat. Mert rájöttem, hogy az embereket ennyi minden befolyásolja (a többséget). Engem szerencsére ennyi minden nem befolyásol.

2017. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!